Man met passie, gevoel voor erotiek, niette soft en niet al te hardhandig. Gezond, hygienisch, betrouwbaar. rokers geen bezwaar. Geschoren, mag wel gezichtshaar hebben.
Ik hou ervan wanneer een man houd van avontuur spontaan is en het leven neemt zoals het komt. Geen gezeur maar gewoon gezellig samen tijd door brengen. Beginnend met een date! Wie weet komt er wel iets heel moois van. Tegenwoordig trouwen mensen zelf uit internet relaties! Nou is dat nog wel 10 stappen te
Durf jij de liefde ook een kans te geven? Zou jij wel wat moois op willen bouwen met mij? Dan hoor ik heel erg graag van jou zodat we kunnen kjken wat voor moois we kunnen ontwikkelen.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Gentsefeeste, 49 jaar · Gent
Lijkt het jouw leuk om mij te leren kennen, ben je open en sta je ook open voor een leuke band met mij op te bouwen zodat we wie weet
TijdVoorLiefde, 49 jaar · Zwolle
Sportieve man die van kinderen houdt (ik heb er twee) en begrijpt dat ik een rugzakje met me mee draag die af en toe de kop op kan
Missbenthe, 45 jaar · Oudezijl
Een lieve maar ook sociale man. Eerlijk betrouwbaar maar ook zeker vol leuke verhalen. Mag ik jou dan eens leren kennen?
Maastrichtse, 46 jaar · Maastricht
Als hier mannen zijn die iemand als mij wel zien zitten? Stuur een berichtje en dan kunnen wij elkaar beter leren kennen...
Fleurbaak, 45 jaar · Baak
In ieder geval geen stijf persoon met overhemd en broek strak in een vouw maar gewoon lekker losjes en in voor een dolletje.