Spontane en lieve man die het mij naar mijn zin kan maken. Ben jij die man met wie ik plezier zou kunnen beleven? Ben jij die open en eerlijke man? Ik hoop het maar en dan ben ik naar jou opzoek.
Dan moet je er zelf ook van kunnen genieten.We moeten dezelfde dingen leuk vinden maar ik moet heel eerlijk zeggen dat dagjes uit wel mijn ding is.Een museum of een keertje de dierentuin ben ik altijd wel voor te strikken.
Wat staat er op jou boodschappen lijstje. Misschien kun jij het omschrijven in vleessoorten of ook in kaas soorten. Misschien denk je nu wel die vrouw is niet goed wijs. Ik ben het wel maar vind het zo moeilijk om te vertellen wie ik ben als ik iets verkeerds zeg kan het zomaar zijn dat ik je misloop. En in ieder