Geheimen worden opwindend wanneer gevoelens vol passie zijn, dus ik geniet van een uitdaging. Als je zo wild bent als ik kan zijn, zullen we zeker scoren. Contacteer me maar.
Ik hoop dat je het mooiste verhaal bent dat het leven voor mij heeft bestemd, de man waar ik naar op zoek ben. Ik wil gewoon iemand oprecht kennen, want mijn gevoelens en respect zijn erg belangrijk. Ik wil dat iemand me zijn geduld toont, zijn oneindige liefde en zorgzaamheid.
Een bepaald type heb ik niet al moet ik wel zeggen dat ik me wel aangetrokken voel tot mannen die groter zijn dan mij. Maar het is zeker geen absolute vereiste. Het moet klikken, dat is in ieder geval het belangrijkste. Iemand die me eerlijk en respectvol behandelt, heeft de meeste kans.
ik val op jongere mannen, dit omdat het een fantasie van mij is. En het liefst maak ik mijn geilste fantasieen waar. je moet er verzorgd uitzien, geschoren, positieve mentaliteit, maar niet perse ervaren in sex.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
MarthaVliet, 50 jaar · Amstelhoek
Om heel eerlijk te zijn, dit is mijn eerste poging en ik weet nog niet zo goed waar ik precies naar op zoek ben. In eerste instantie
B Oeps, 50 jaar · Lotenhulle
Ben jij de man die van borsten houdt dan hoor ik dat graag je krijgt meer dan wat je ziet.
Brugstarwebier, 50 jaar · Brugge
Ik heb helemaal geen eisen...
Ambitiheuswel, 53 jaar · Heerenveen
Een zelfstandige man die doet wat hij doet en niet vast houd aan dingen. Een date wel ziet zitten maar niet direct gebonden
Haaibaai1967, 50 jaar · Baarn
Een man die trouw blijft.
Zindrin, 53 jaar · Almere
Ben jij een verzorgde man die weet hoe je een vrouw sexueel kan verwennen. Ben je tussen de 45 en 60 jaar, niet klein geschapen.