Op zoek naar een ingetogen man die dezelfde interesses heeft als ik. Jij bent vooral naar andere mensen toe heel erg verlegen maar er is zo een gezegde dat luidt: stille waters, diepe gronden. Dat is exact wat ik met jou wil ervaren!
ik val op jongere mannen, dit omdat het een fantasie van mij is. En het liefst maak ik mijn geilste fantasieen waar. je moet er verzorgd uitzien, geschoren, positieve mentaliteit, maar niet perse ervaren in sex.
Ik vind het leuk als een man ambities en dromen heeft. Dromen zijn geen bedrog, dromen zijn er om waar te maken. Ik ben op zoek naar een man die ook zo in het leven staat.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Bettine 45, 52 jaar · Rotterdam
ik ben benieuwd, gezellig, schoon en betrouwbaar zijn de belangrijkste eigenschappen denk ik
Sylviexxx, 51 jaar · Houten
Hoe dan ook, als je geïnteresseerd bent om mij beter te kennen, laat gewoon een bericht achter. Laten we elkaar dan leren
Triciababy4, 51 jaar · Utrecht
believing you will not betray my trust i really will love to know more about you and get to meet with you too i seek for a good woman
SexAvontuur, 50 jaar · Ermelo
Kom jij me vertellen hoe geil je wel bent?
Mandolyne, 54 jaar · Barneveld
Een man om leuke ervaringen mee te delen, samen veel plezier beleven. Op vakantie, een festival, gezellig naar de kroeg.
Saskia196603, 51 jaar · Kaaskerke
Een man of een vrouw die ook zo nu en dan wat alleen is. Jij hebt ook behoefte aan iemand om mee te praten en er mee op uit te trekken.