Ben jij de man die me aanvult op wat voor vlak dan ook? Ik vind het genieten en dat is wat mij betreft echt fijn. We doen het voor elkaar en dat is wel zo heerlijk!
Vooralsnog ben ik niet op zoek naar een vaste relatie. Wel een gezellige eerste vrijblijvende date waarbij we elkaar wat beter leren kennen en ontdekken of we elkaar leuk genoeg vinden voor nadere inspectie.
Ik wil graag een man vinden die ook gek op seks is en daar werk van wil maken. Dat is voor mij echt een must, want mis de seks echt op het moment. Laten wij die droom dan ook uit komen?
ik val op jongere mannen, dit omdat het een fantasie van mij is. En het liefst maak ik mijn geilste fantasieen waar. je moet er verzorgd uitzien, geschoren, positieve mentaliteit, maar niet perse ervaren in sex.
Ik hou van een man die weet wat hij wilt, Zijn doel ziet en er direct op af gaat. Van stevig aanpakken houd, met name een vrouw. En daar de wildste dingen mee kan doen ;) Voor mij geen softe romantische knuffels. Liever iemand die mij stevig vastgrijpt en laat zien hoe een man een vrouw neemt! Ik wil geen zachte
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Germaine060263, 54 jaar · Beringen
Ik heb geen bepaalde type voor ogen, zolang ik maar met jou kan lachen en dat jij positiviteit uitstraalt. Ik hoop dat het een
Lenaatje, 54 jaar · Hilversum
Eerlijk en oprecht, optimistische levensvisie, houdt van gezelligheid, verder mag je me alles vertellen waarom jij degene
Aaammyy, 52 jaar · Leveroy
Ben je op zoek naar spanning in je leven? Een man met een positieve instelling, die niet alles doet om zijn leven te veranderen,
Stellabiertje, 50 jaar · Krommenie
Een sterke man die weet wat hij wilt en niet in een relatie stapt om maar een relatie te hebben maar echt om de juiste redenen;
Djessi1967, 50 jaar · Bleskensgraaf
Jij bent een positief ingestelde man ook als er iets is, weet je dat het goed komt. Weet je dat achter die wolk de zon schijnt.