Je laat je graag verwennen, je bent een echte man met soms wat dominante trekjes. Je zorgt goed voor je uiterlijk. Je hebt voor de rest een leuk comfortabel leven.
Ik wil graag een man vinden die ook gek op seks is en daar werk van wil maken. Dat is voor mij echt een must, want mis de seks echt op het moment. Laten wij die droom dan ook uit komen?
Een bepaald type heb ik niet al moet ik wel zeggen dat ik me wel aangetrokken voel tot mannen die groter zijn dan mij. Maar het is zeker geen absolute vereiste. Het moet klikken, dat is in ieder geval het belangrijkste. Iemand die me eerlijk en respectvol behandelt, heeft de meeste kans.
trefwoorden; stoer, streng, dominant, plezier, ervaring. Jij bent sterk en weet wat je wil en gaat er direct voor. Je houdt van ruige harde sex en bent niet bang om me onder handen te nemen. Eventueel mannen voor one night stand met specifieke wensen. Graag uitgebreide reactie met voorstellen wat je wil
Me goed voelen bij jou voor we verder gaan is wel een eerste, zo niet de belangrijkste, vereiste. Waar je vandaan komt, hoe oud/jong je bent of hoe je er uit ziet is van ondergeschikt belang. Het heeft wel mijn voorkeur om voor iets langdurend te gaan zonder dat we elkaars leven moeten delen.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Sluismeisjelisa, 50 jaar · IJmuiden
Je weet nog niet precies wat je zoekt, of misschien weet je het wel. Maar je wilt in elk geval in contact komen met een vrouw.
Zoemaralen, 53 jaar · Ham
Iemand die houd van een vrouw met rondingen. Open staat voor leuk contact in elke vorm dat gaat zijn staat open. Verras mij
Wijntjerbij, 50 jaar · Haasrode
Mannen die van het leven houden. Oh en ja, ik heb graag dat je wat langer dan me bent. Meeste mannen die me leuk vinden zijn kort.
Hayley Xx, 51 jaar · Bentveld
Ik zal je alles vertellen zonder te oordelen. Vertrouw in mij en vrees niet dat ik je ideeën zal verwerpen. Wees eerst
MissyX, 53 jaar · Gennep
De liefde is goed, maar zelf ben ik meer in voor een spannende seksrelatie. al dat gedoe heb ik langzamerhand genoeg van gekregen.
Kansebansje, 50 jaar · Eibergen
Je zult begrijpen dat ik het reuze spannend vind natuurlijk maar ik merk wel dat ik wel echt spannend op een hele leuke manier