Het zou ideaal zijn als jij een soort nachtuil was die tot laat wakker bleef. Want dan kunnen we dus afspreken wanneer ik klaar ben met werken in het restaurant. Lijkt het je wat?
Jij weet het zeker dat ik naar jou zoek. Jij bent een bezige man, iemand die altijd wel wat om handen heeft en niet wat als een dooie op de bank hangt. Jij mag graag van alles zien en doen, misschien zelfs wel naar een musea of vreemde stad gaan en weet ik veel wat nog meer. Zie jij hier wel wat in, laat dan wat van
Als je het alleen zijn ook een beetje tegen gaat staan en je zou wel weer leuke dingen willen doen met een vrouw dan mag je reageren. Echt veel eisen heb ik niet zolang je maar eerlijk ben en je hartje op de juiste plek heb zitten
Ik ben op zoek naar een duurzame relatie. Nou, ik ben niet kieskeurig, maar het liefst met een oudere blanke man met een fatsoenlijke baan. Je kunt tijd met me maken. Je zult moeite voor me doen zonder dat ik erom hoefde te vragen. Je houdt er ook van om me te verrassen en van mij je gelukkige partner te maken.