Het zou wel fijn zijn als ik een man leer kennen die er net zoals ik in staat. Verlegen en niet zo goed wetend wat hij moet doen en dan komt het vast wel goed. We moeten dan even een beetje aan elkaar gaan wennen.
Een bepaald type heb ik niet al moet ik wel zeggen dat ik me wel aangetrokken voel tot mannen die groter zijn dan mij. Maar het is zeker geen absolute vereiste. Het moet klikken, dat is in ieder geval het belangrijkste. Iemand die me eerlijk en respectvol behandelt, heeft de meeste kans.
Vooralsnog ben ik niet op zoek naar een vaste relatie. Wel een gezellige eerste vrijblijvende date waarbij we elkaar wat beter leren kennen en ontdekken of we elkaar leuk genoeg vinden voor nadere inspectie.
Ben jij die sportieve man die het ook fijn vind om samen dingen te onder nemen? Ik zoek misschien wel een sport maatje, maar hoop dat er ook meer uit kan bloeien. Iedereen is toch opzoek naar een beetje liefde in zijn of haar leven?