Leuk, gezellig en spontaan. Het even goed willen aankijken wat er van komt tussen ons. Een eigen leven hebben en zelfstandig zijn vind ik wel een grote plus. We beginnen met vriendschap en wie weet bloeit er iets moois uit. En als niet, dan hoeven we dat ons of elkaar niet kwalijk te nemen.
Hou jij ook van reizen maken en is binnen zitten niet jouw ding, vind je het ook heerlijk om je neus in de wind te houden en genieten van al het moois van moeder natuur? Dan zou ik graag met je in contact willen komen, en wie weet kunnen we samen het avontuur in duiken.
Het zou ideaal zijn als jij een soort nachtuil was die tot laat wakker bleef. Want dan kunnen we dus afspreken wanneer ik klaar ben met werken in het restaurant. Lijkt het je wat?
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Bezige Bij65, 52 jaar · Oosteind
Hoe iemand zou moeten zijn, is niet aan mij om te zeggen. Kan wel vertellen dat ik niet val op bankhangers of kroegtijgers.
DebbieMaas, 50 jaar · Maastricht
Stuur me geen flirt berichtjes. Ik reageer alleen op echte berichten. Ik snap dat je niet meteen een foto in je profiel zet,
Gescheiden1964, 53 jaar · Castelré
Graag zou ik in contact komen met een man met een goede algemene ontwikkeling en die één en ander van de wereld
BrandsenS, 53 jaar · Gijzelbrechtegem
Ben jij een beetje outgoing, een man die graag buiten is en dingen onderneemt. Jij zit niet bij de pakken neer en vindt het leuk
Haileigh, 51 jaar · Rogat
Je lul is welkom, in al mijn gaten en tussen mijn tieten. Ik wil het zo graag en wil ervoor gaan. Ik wil het niet zacht maar heel
SooClose, 54 jaar · Heveadorp
Wil je ook een vrouw in je leven en gewoon leuke dingen samen doen? Ik weet zeker dat ik degene ben die je zoekt. Dus laten we klaar