Leuk, gezellig en spontaan. Het even goed willen aankijken wat er van komt tussen ons. Een eigen leven hebben en zelfstandig zijn vind ik wel een grote plus. We beginnen met vriendschap en wie weet bloeit er iets moois uit. En als niet, dan hoeven we dat ons of elkaar niet kwalijk te nemen.
Me goed voelen bij jou voor we verder gaan is wel een eerste, zo niet de belangrijkste, vereiste. Waar je vandaan komt, hoe oud/jong je bent of hoe je er uit ziet is van ondergeschikt belang. Het heeft wel mijn voorkeur om voor iets langdurend te gaan zonder dat we elkaars leven moeten delen.
Een man die zich bij mij op zijn gemak voelt, is ook een man die erg vurig is en er geen genoeg van kan krijgen. Hij heeft echt mijn voorkeur. Ik vind het opwindend als je naar me kijkt terwijl ik bezig ben met mijn poesje en me dan een goede beurt geef.