Wat vind je leuk om te doen? Ik vind het heel erg leuk om voor mensen te koken dus misschien zou ik eens een keer wat voor je kunnen maken? Of we kunnen het samen een keertje doen als je ook van koken houd?
Nog zoekend? En net als ik toch wel benieuwd of de leukste wel bestaat. Ergens moeten we toch beginnen met kennismaken. Zullen we dat gelijk hier maar doen?
Vooralsnog ben ik niet op zoek naar een vaste relatie. Wel een gezellige eerste vrijblijvende date waarbij we elkaar wat beter leren kennen en ontdekken of we elkaar leuk genoeg vinden voor nadere inspectie.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Gaandeweg, 54 jaar · Fleringen
locaties zijn nader nog te bepalen, maar ik wil eerst een goeie band hebben met de personen in kwestie. Het is geen pre, maar
IngedeV, 53 jaar · Schaffen
U bent niet iemand die de hele dag alleen maar op de zetel hangt, een keer is niet erg. Maar er moet wel een beetje actie in u inzitten.
5sterrenhotel, 52 jaar · Veenendaal
Ben jij de geen die kan laten zien dat geld inderdaad geen rol speelt, en mij het gelukkige gevoel even kan terug geven met een
Hoeshomee, 54 jaar · Holsloot
Een leuke vent, spontaan lief en ook gek op seks die samen met mij die saaie avonden wil invullen. Ik hou ervan en zoek een maatje
Irene12, 54 jaar · Zwolle
Ik hoop een discrete seksrelatie te kunnen opbouwen. Deze man moet wel verzorgd zijn, hygienisch, genoeg inhoud hebben,
Bewustsingle, 53 jaar · Emmeloord
Ik vind het belangrijk dat een man die het initiatief duft te nemen en die niet alles afwacht. Een gezonde dosis humor mag ook