ik val op jongere mannen, dit omdat het een fantasie van mij is. En het liefst maak ik mijn geilste fantasieen waar. je moet er verzorgd uitzien, geschoren, positieve mentaliteit, maar niet perse ervaren in sex.
Je laat je graag verwennen, je bent een echte man met soms wat dominante trekjes. Je zorgt goed voor je uiterlijk. Je hebt voor de rest een leuk comfortabel leven.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
LaCourtney, 50 jaar · Kortenaken
Nou, ik ben het eigenlijk beu single te zijn na 2 jaar en ik ben bereid om relaties opnieuw te proberen. Dus neem gerust contact
Li5aG, 50 jaar · Kaard
Je staat open om te trouwen met iemand zoals ik. Dat betekent dat je trouw en begripvol moet zijn, want ik heb nog nooit de kans
Bluestar, 54 jaar · Bocholt
Zoals je ziet ben ik een wat uitbundig type dus wellicht ben jij de man die dat wel kan waarderen en en mij gewoon mijzelf laat
Findmeplease, 53 jaar · Harlingen
Je bent bereid om seks te hebben met een oudere vrouw zoals ik, je zult me steeds weer plezieren elke keer dat we seks hebben!
Magic XT, 53 jaar · Wildervank
Ik ben op zoek naar een discrete sexrelatie. Ik wil niemand teleurstellen en het moet allemaal dus in het geniep gebeuren.