Ik mis de romantiek en seks in mijn leven, in mijn huidige relatie is deze niet aanwezig, eerder gezegd dood. Ik wil mijzelf wel blijven verwennen met behulp van een leuke man, die mij daarbij kan en wil helpen. alsjeblieft geen zachte gedoe. Ik hou van ruig en hardhandig, en wil graag nieuwe dingen leren. Het tamme 5 minuten seks hebben in bed is niks voor mij. Wanneer je dit leest en aangesproken voelt EN interesse hebt, laat het mij dan weten dmv een bericht en foto
Hou jij ook van reizen maken en is binnen zitten niet jouw ding, vind je het ook heerlijk om je neus in de wind te houden en genieten van al het moois van moeder natuur? Dan zou ik graag met je in contact willen komen, en wie weet kunnen we samen het avontuur in duiken.
Ben jij die sportieve man die het ook fijn vind om samen dingen te onder nemen? Ik zoek misschien wel een sport maatje, maar hoop dat er ook meer uit kan bloeien. Iedereen is toch opzoek naar een beetje liefde in zijn of haar leven?