Je vind het niet erg dat ik in onze evt relatie wel eens een beetje TE druk kan zijn met geld verdienen end at we daardoor niet bijvoorbeeld elk weekend naar de boot kunnen? Je kan het begrijpen en je draagt ook je steentje bij..
Hatt11e, 50 jaar · Hoevenen
♥ Antwerpen ♥ Blond haar ♥ Bruine ogen ♥ Dik lijf
Ben jij een geile man? Ik wil dat je stout bent met mij. Ik ben er zeker van dat wij het samen wel de moeite waard kunnen laten zijn. Ben jij klaar voor een leuke tijd met mij?
Op zoek naar een ingetogen man die dezelfde interesses heeft als ik. Jij bent vooral naar andere mensen toe heel erg verlegen maar er is zo een gezegde dat luidt: stille waters, diepe gronden. Dat is exact wat ik met jou wil ervaren!
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Devasya, 50 jaar · Nijverdal
Ik ben dol op sex en mannen, en het liefst zou ik elke dag sex willen hebben. En dat brengt mij eigenlijk hier. Want waar anders
Lilsy, 54 jaar · Nieuwegein
Ga je me wat van je tijd geven? Als je me je tijd kunt geven, weet ik zeker dat dit gaat werken. Word je enthousiast over de dingen
Miekejeej, 54 jaar · Diest
Jij bent een trouwe man die echt voor iemand wilt gaan. Je bent nog erg actief en gaat graag leuke dingen ondernemen
LifesShare, 51 jaar · s-Gravenhage
Ik vind het echt leuk als mannen reageren met een warm innerlijk. Iemand die heel sensueel is, maar zeker niet iemand die te
Anita Lesb, 51 jaar · Tilburg
leuke gezette vrouw kids geen bezwaar
JeVrouwNiet, 51 jaar · Almere Buiten
Ik ben geen kieskeurige persoon, zolang het communicatief klikt en dat wij onze persoonlijkheden goed op elkaar kunnen