Een man die zich bij mij op zijn gemak voelt, is ook een man die erg vurig is en er geen genoeg van kan krijgen. Hij heeft echt mijn voorkeur. Ik vind het opwindend als je naar me kijkt terwijl ik bezig ben met mijn poesje en me dan een goede beurt geef.
Ook al zijn we een dagje ouder dat mag ons toch niet tegenhouden om voluit te gaan in het leven? Lekker op de motor weg of met de auto, een vliegtuigje naar de zon of gewoon een biertje doen in de kroeg. Moet kunnen vind je niet? Doe je lekker met me mee dan jij lieve knuffelbeer?
Me goed voelen bij jou voor we verder gaan is wel een eerste, zo niet de belangrijkste, vereiste. Waar je vandaan komt, hoe oud/jong je bent of hoe je er uit ziet is van ondergeschikt belang. Het heeft wel mijn voorkeur om voor iets langdurend te gaan zonder dat we elkaars leven moeten delen.
Ik wil een leuke man ontmoeten die tijd wil doorbrengen met deze 50-jarige vrouw. Hij heeft een goed gevoel voor humor en maakt de tijd dat we samen zijn niet saai. Misschien kunnen we samen beginnen met een kop koffie.
Ben jij een vrouw tussen 35-... Die eens graag met een verzorgd, klassevol (met op dit vlak totaaaaal geen ervaring) koppeltje grenzen wil verleggen, laat maar weten. Wij vinden het nu al spannend :-)
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
EroEsther, 52 jaar · Lelystad
Ik heb graag iemand die niet te verlegen is. Je bent dan eerder te netjes in plaats van verlegen. Ik wil voldoende variatie
KinkyDina, 53 jaar · Linschoten
Samen lachen, huilen, praten, ondernemen, luieren en natuurlijk heel veel sex hebben. Durf jij je te laten gaan en weet je
LadyNuria, 50 jaar · Menen
Ik wil graag mooie, levendige vrienden te hebben. Het zou heerlijk zijn geweest om kaarsen op mijn verjaardagstaart uit
Whysoseri631013, 53 jaar · Hendrik-Ido-Ambacht
Ook zo'n zin om er lekker op uit te gaan? Heerlijk te genieten van wat het leven te bieden heeft en wie weet wat wij elkaar te bieden
Tifffany23, 51 jaar · Almelo
Een man die ook dezelfde houding heeft als de mijne. Een man die open van geest is enwaarmee ik gemakkelijk kan praten. Een
MisssVersatile, 53 jaar · Schagen
Een lieve gezellige en romantische man dat is wat ik zoek. Je moet er ook een beetje verzorgd uit zien want aan een slons heb