Een leuke man die niet lui is maar graag een beetje aktief bezig is. Eigen vrienden is een must. Ik hou niet van afhankelijke types. Mannen met ruggegraad dus.,
Ik mis de romantiek en seks in mijn leven, in mijn huidige relatie is deze niet aanwezig, eerder gezegd dood. Ik wil mijzelf wel blijven verwennen met behulp van een leuke man, die mij daarbij kan en wil helpen. alsjeblieft geen zachte gedoe. Ik hou van ruig en hardhandig, en wil graag nieuwe dingen leren.
Ik wil niet langer het gevoel hebben dat ik alleen ben. Ik wil warmte en liefde van iemand voelen. Wanneer ik thuiskom na een lange dag of als ik vrij ben heerlijk met je kunnen uitslapen. Ja eigenlijk ben ik toch ook een beetje een romanticus
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Bezige Bij65, 52 jaar · Oosteind
Hoe iemand zou moeten zijn, is niet aan mij om te zeggen. Kan wel vertellen dat ik niet val op bankhangers of kroegtijgers.
Ilene, 53 jaar · Buren
Kort samen gevat? discreet!
MarleneD, 54 jaar · Hasselt
Mannen die zich graag laten verwennen door een zelfverzekerde vrouw
MaartjeN, 51 jaar · Ronse
Jij bent ook een man die van de simpele dingen kan genieten. Bij voorkeur ben jij single, maar dat hoeft niet. Want een vriendschap
Dorice, 53 jaar · Kluizen
Ben jij die ene? Was net een beetje aan het dagdromen over ons.... Heb je enig idee hoe geil ik nu aan jou zit te denken?
Zuidlimburgse, 53 jaar · Maasbracht
Zorg jij dat je aan mijn eisen voldoet, stuur mij dan een leuk berichtje en dan komt het vast allemaal goed.