Ik vind het leuk als een man ambities en dromen heeft. Dromen zijn geen bedrog, dromen zijn er om waar te maken. Ik ben op zoek naar een man die ook zo in het leven staat.
Ook deze rijpe vrouwen uit Antwerpen zijn nog op zoek naar sex
Manon1966, 51 jaar · s Gravenwezel
♥ Antwerpen ♥ Gekleurd haar ♥ Blauwe ogen
Sociaal energiek en zeker een persoon die de nodige humor heeft. Een boeiend verhaal kan vertellen waar je in wegzinkt. Of het nou negatief of positief maakt mij niet uit. Een lach moet je zeker kunnen delen maar een traan mag ook best. Gewoon eens een gezellig begin maken en dan gaat het vanzelf.
Je vind het niet erg dat ik in onze evt relatie wel eens een beetje TE druk kan zijn met geld verdienen end at we daardoor niet bijvoorbeeld elk weekend naar de boot kunnen? Je kan het begrijpen en je draagt ook je steentje bij..
Hou jij ook van reizen maken en is binnen zitten niet jouw ding, vind je het ook heerlijk om je neus in de wind te houden en genieten van al het moois van moeder natuur? Dan zou ik graag met je in contact willen komen, en wie weet kunnen we samen het avontuur in duiken.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Sun Xxx , 50 jaar · Rucphen
Waarom zou je iemand in je leven willen uitnodigen die je de halve tijd echt gek maakt? Er moet een element van vrede en goede
NeukMama, 54 jaar · Rotterdam
Volgt
Mandolyne, 54 jaar · Barneveld
Een man om leuke ervaringen mee te delen, samen veel plezier beleven. Op vakantie, een festival, gezellig naar de kroeg.
Sivie, 54 jaar · Geleen
Volgt
Costanza, 50 jaar · Tienen
Stel. Gehuwd of Samenwonend of In een relatie. Jullie weten zeker dat je een trio wilt of dat je wil toekijken terwijl ik bezig
Wieweet46, 54 jaar · Schoonebeek
Ik zoek vriendschap met leuke, spannende en ruimdenkende mensen zonder problemen waar ik alleen, of samen met mijn man leuke