Ik wil niet langer het gevoel hebben dat ik alleen ben. Ik wil warmte en liefde van iemand voelen. Wanneer ik thuiskom na een lange dag of als ik vrij ben heerlijk met je kunnen uitslapen. Ja eigenlijk ben ik toch ook een beetje een romanticus
Het alleen zijn, het alleen dingen doen en overal maar als enige alleen te zijn heb jij ook schoon genoeg van. Jij wilt graag iemand hebben om er mee op uit te gaan en het hoeft niet altijd buitenshuis, want ook in huis een hapje eten of een film kijken is samen gezelliger.
Daarom hoop ik dat jij niet die prins op het witte paard bent, maar wel die lieve, aardige, humoristische, intelligente, dunne/ mollige, sportieve/ niet sportieve, vrolijke, niet seksistische, niet macho-achtige, sullige wereldvent bent waar ik naar op zoek ben...een beetje van alles dus :) hihi.
Ook al zijn we een dagje ouder dat mag ons toch niet tegenhouden om voluit te gaan in het leven? Lekker op de motor weg of met de auto, een vliegtuigje naar de zon of gewoon een biertje doen in de kroeg. Moet kunnen vind je niet? Doe je lekker met me mee dan jij lieve knuffelbeer?