Ik wil niet langer het gevoel hebben dat ik alleen ben. Ik wil warmte en liefde van iemand voelen. Wanneer ik thuiskom na een lange dag of als ik vrij ben heerlijk met je kunnen uitslapen. Ja eigenlijk ben ik toch ook een beetje een romanticus
Ik heb geen probleem iemand achter te laten die mij niet waardeert. Ik begrijp dat mensen veranderen, ik zal er voor je zijn gedurende dat alles, maar laat het onze relatie niet negatief beïnvloeden. Ik kan het mentaal echt niet meer zo verdragen.
Ik zoek een man met passie, die mij genot kan geven zoals ik dat wil. Erotiek, passie, vuur, romantiek.... misschien erg veel gevraagd, maar dit is een grote website met veel mannen. Er zal toch wel iemand tussen zitten die aan mijn wensen kan voldoen?
Je bent ook op zoek naar gezelligheid en een goede vriendschap. En niet gelijk een date te willen. Dan kunnen wij het misschien wel eens heel erg gezellig gaan krijgen. Schroom je niet en mail mij! Kijk al naar je mail uit