Nog zoekend? En net als ik toch wel benieuwd of de leukste wel bestaat. Ergens moeten we toch beginnen met kennismaken. Zullen we dat gelijk hier maar doen?
Ik mis de romantiek en seks in mijn leven, in mijn huidige relatie is deze niet aanwezig, eerder gezegd dood. Ik wil mijzelf wel blijven verwennen met behulp van een leuke man, die mij daarbij kan en wil helpen. alsjeblieft geen zachte gedoe. Ik hou van ruig en hardhandig, en wil graag nieuwe dingen leren.
Ben jij een vrouw tussen 35-... Die eens graag met een verzorgd, klassevol (met op dit vlak totaaaaal geen ervaring) koppeltje grenzen wil verleggen, laat maar weten. Wij vinden het nu al spannend :-)
Hou jij ook van reizen maken en is binnen zitten niet jouw ding, vind je het ook heerlijk om je neus in de wind te houden en genieten van al het moois van moeder natuur? Dan zou ik graag met je in contact willen komen, en wie weet kunnen we samen het avontuur in duiken.
Lubel50, 54 jaar · Antwerpen
♥ Antwerpen ♥ Slank lijf
Volgt
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Nata2206, 50 jaar · Austerlitz
Als je me het plezier wilt laten ervaren, dan zal ik je erg dankbaar zijn en ik zal op je wachten!
BrenBren66, 51 jaar · Schinveld
Zou jij wel eens willen doen alsof je wat dominanter bent? Misschien doe je het vaker, doe het alsjeblieft bij mij. Laat me
Joa65, 52 jaar · Donkerbroek
Ben jij een man met liefde over?
Trissy3, 50 jaar · Leiderdorp
Ga je teder voor me zijn? Als je dat doet, ben ik er vrij zeker van dat we van elkaar gaan genieten. Ben je toe aan een leuke tijd
Pris5sy, 54 jaar · Lovenjoel
Zuivere en pure liefde is iets dat ik de laatste tijd mis en ik wil het terug vinden. Dat is mijn belangrijkste doel en ik weet
Hoolaa, 50 jaar · Ekehaar
Wat ik zoek is een lieve man voor een leuk gezelschap en vriendschap. Als er een leuke klik is dan durf ik misschien wel een relatie