Ik vind het leuk als een man ambities en dromen heeft. Dromen zijn geen bedrog, dromen zijn er om waar te maken. Ik ben op zoek naar een man die ook zo in het leven staat.
Ben jij de man die me aanvult op wat voor vlak dan ook? Ik vind het genieten en dat is wat mij betreft echt fijn. We doen het voor elkaar en dat is wel zo heerlijk!
U wilt een vrouw in je leven eerst vriendschap en als het goed voelt , beslissen we samen wel welk pad we gaan bewandelen. Het zou wel prettig zijn als u ook een beetje een mix van serieus en spontaan met humor bent.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
2elda12, 54 jaar · Almelo
Ik heb iemand nodig die kleuren in mijn leven terug kan brengen. Ik wil een respectvolle kerel die niet saai is en me alles kan
MissyX, 53 jaar · Gennep
De liefde is goed, maar zelf ben ik meer in voor een spannende seksrelatie. al dat gedoe heb ik langzamerhand genoeg van gekregen.
Paradisewoman, 54 jaar · Donkerbroek
Ik zoek een man die een aangename persoonlijkheid heeft en een goed gevoel voor humor ook.
Ingrid , 53 jaar · Amersfoort
lieve jongen,,,
BunnyBunNed, 53 jaar · Hansbeke
je zult ruig zijn en geile dingen met me doen, zodat ik me opgewonden voel en trek krijg naar meer seks met jou.
LeylaC, 50 jaar · Amsterdam
Sta je open voor een serieuze relatie? Hoop je een volwassen vrouw te hebben die nog steeds actief is in seks? Vind je het leuk