Ik hou van verzorgde mannen dus mannen die lekker ruiken en er goed verzorgd uit zien. Verder is humor voor mij heel belangrijk en een beetje stel hersenen zou ook meegenomen zijn haha. Hou je ook nog eens van koken dan heb je mijn hart al voor 98% gewonnen.
Het alleen zijn, het alleen dingen doen en overal maar als enige alleen te zijn heb jij ook schoon genoeg van. Jij wilt graag iemand hebben om er mee op uit te gaan en het hoeft niet altijd buitenshuis, want ook in huis een hapje eten of een film kijken is samen gezelliger.
Je weet nog steeds hoe je een vrouw moet verleiden tot een romantisch diner bij kaarslicht. Om haar vervolgens ten dans te vragen en daarna netjes naar huis te brengen. Je verwacht niets, bent gewoon jezelf en wil ook graag samen zijn met een fijne vrouw.
Op zoek naar een ingetogen man die dezelfde interesses heeft als ik. Jij bent vooral naar andere mensen toe heel erg verlegen maar er is zo een gezegde dat luidt: stille waters, diepe gronden. Dat is exact wat ik met jou wil ervaren!
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
LisaHelene, 50 jaar · Herten
Als jij net als ik serieus bent komen we al heel ver. Wat de achtergrond dan ook is, ik accepteer het. Ik zoek een man die openhartig
Lacaliente, 51 jaar · Hasselt
Pijpen toch wel erg lekker vinden, genieten van de meest lekkere heftige sex
Zindrin, 53 jaar · Almere
Ben jij een verzorgde man die weet hoe je een vrouw sexueel kan verwennen. Ben je tussen de 45 en 60 jaar, niet klein geschapen.
KinkyHellen, 50 jaar · Geleen
Jij houd wel van lekkere voetjes
Tinke1964, 53 jaar · Heythuysen
Ben jij een gezellige vent en wil je wel kijken wat er verder uitkomt? Dan zou ik het wel heel graag willen proberen met jou.
Roddelaarster, 54 jaar · Roden
Ik kan vrij kort zijn over mijn wensen. Een type wat mij aanspreekt is een man (leeftijd niet belangrijk) die er van houdt om