Vooralsnog ben ik niet op zoek naar een vaste relatie. Wel een gezellige eerste vrijblijvende date waarbij we elkaar wat beter leren kennen en ontdekken of we elkaar leuk genoeg vinden voor nadere inspectie.
Een bepaald type heb ik niet al moet ik wel zeggen dat ik me wel aangetrokken voel tot mannen die groter zijn dan mij. Maar het is zeker geen absolute vereiste. Het moet klikken, dat is in ieder geval het belangrijkste. Iemand die me eerlijk en respectvol behandelt, heeft de meeste kans.
Ik heb geen probleem iemand achter te laten die mij niet waardeert. Ik begrijp dat mensen veranderen, ik zal er voor je zijn gedurende dat alles, maar laat het onze relatie niet negatief beïnvloeden. Ik kan het mentaal echt niet meer zo verdragen.
Wat vind je leuk om te doen? Ik vind het heel erg leuk om voor mensen te koken dus misschien zou ik eens een keer wat voor je kunnen maken? Of we kunnen het samen een keertje doen als je ook van koken houd?
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
AuRevoir, 50 jaar · Tjerkgaast
Een relatie hoeft of kan niet voor jou maar je komt wel seks tekort en wil daar iets aan doen. Op die manier is het voor allebei
KarinaMxx, 54 jaar · Didam
Ben je ook op zoek naar een lekkere fuck buddy en doen we daar samen werk van maken? Ik denk dat het wel eens heel erg lekker kan
A-lma , 53 jaar · Cornwerd
Ik hou van de manier waarop je naar me kijkt terwijl je mijn naam zegt. De smeekbede in je ogen leidt er altijd toe dat ik je lippen
MiiAaii, 52 jaar · Pollinkhove
Zit jij in dezelfde situatie als ik? Wil jij ook echt niet alleen eindigen? Misschien kunnen wij dan de liefde in elkaar vinden,
Nele4single, 53 jaar · Ardooie
Volgt
Komnaarhuusje, 52 jaar · Alblasserdam
Ja wat zal ik zeggen, gewoon een leuke lieve man die geen voor oordelen heeft met en om mijn werk?