Ben jij de man die me aanvult op wat voor vlak dan ook? Ik vind het genieten en dat is wat mij betreft echt fijn. We doen het voor elkaar en dat is wel zo heerlijk!
Ben jij levenslustig en kun je jezelf goed vermaken, als we samen zijn hebben we ook echt alle aandacht voor elkaar! Jij bent geen standaard man en denkt al helemaal niet zo, Jij houdt van kaarslicht bij het eten, bent grappig en sociaal in hart en nieren! Je hebt uitstralingen en weet mij op de juiste manier
Het zou ideaal zijn als jij een soort nachtuil was die tot laat wakker bleef. Want dan kunnen we dus afspreken wanneer ik klaar ben met werken in het restaurant. Lijkt het je wat?
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Gescheiden1964, 53 jaar · Castelré
Graag zou ik in contact komen met een man met een goede algemene ontwikkeling en die één en ander van de wereld
ReyynaXx, 54 jaar · Nederweert
Ik ben hier, op zoek naar een serieuze relatie. Ik hou van een man die intelligent en grappig en eerlijk is. Ik vind haar leuk
GewoonTara, 54 jaar · Almere Buiten
Leuk en gezellig? Dat zijn de belangrijkste eigenschappen. Samen dingen ondernemen en vanzelf zien wat het schip strandt.
Wetandhot, 51 jaar · Almelo
Als je net als mij op zoek bent naar die ene persoon die jou seksueel goed kan verwennen dan moet je niet verder zoeken, want
Magic XT, 53 jaar · Wildervank
Ik ben op zoek naar een discrete sexrelatie. Ik wil niemand teleurstellen en het moet allemaal dus in het geniep gebeuren.
Wachtwoord, 52 jaar · Tubbergen
Ik ben op zoek naar een man die ook niet van veel gezeur er omheen houdt en gewoon lekkere geile avonden wil hebben.