Ik hoop dat je het mooiste verhaal bent dat het leven voor mij heeft bestemd, de man waar ik naar op zoek ben. Ik wil gewoon iemand oprecht kennen, want mijn gevoelens en respect zijn erg belangrijk. Ik wil dat iemand me zijn geduld toont, zijn oneindige liefde en zorgzaamheid.
ik val op jongere mannen, dit omdat het een fantasie van mij is. En het liefst maak ik mijn geilste fantasieen waar. je moet er verzorgd uitzien, geschoren, positieve mentaliteit, maar niet perse ervaren in sex.
Ben jij levenslustig en kun je jezelf goed vermaken, als we samen zijn hebben we ook echt alle aandacht voor elkaar! Jij bent geen standaard man en denkt al helemaal niet zo, Jij houdt van kaarslicht bij het eten, bent grappig en sociaal in hart en nieren! Je hebt uitstralingen en weet mij op de juiste manier
Ook al zijn we een dagje ouder dat mag ons toch niet tegenhouden om voluit te gaan in het leven? Lekker op de motor weg of met de auto, een vliegtuigje naar de zon of gewoon een biertje doen in de kroeg. Moet kunnen vind je niet? Doe je lekker met me mee dan jij lieve knuffelbeer?