Ik hoop dat je het mooiste verhaal bent dat het leven voor mij heeft bestemd, de man waar ik naar op zoek ben. Ik wil gewoon iemand oprecht kennen, want mijn gevoelens en respect zijn erg belangrijk. Ik wil dat iemand me zijn geduld toont, zijn oneindige liefde en zorgzaamheid.
Ik wil een leuke man ontmoeten die tijd wil doorbrengen met deze 50-jarige vrouw. Hij heeft een goed gevoel voor humor en maakt de tijd dat we samen zijn niet saai. Misschien kunnen we samen beginnen met een kop koffie.
U wilt een vrouw in je leven eerst vriendschap en als het goed voelt , beslissen we samen wel welk pad we gaan bewandelen. Het zou wel prettig zijn als u ook een beetje een mix van serieus en spontaan met humor bent.
Ben jij de man die me aanvult op wat voor vlak dan ook? Ik vind het genieten en dat is wat mij betreft echt fijn. We doen het voor elkaar en dat is wel zo heerlijk!
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
HierSophie, 51 jaar · Halen
Jij vindt het niet erg dat ik al een relatie heb en kan dit waarderen. Jij houdt ervan uitstapjes te maken en vooral veel plezier
Sophiesex, 51 jaar · Goes
Een man die openstaat voor nieuwe dingen op sex gebied. Je hoeft niet vrijgezel te zijn hoor voor me, als je het maar heerlijk
Moedernatuur01, 54 jaar · Bunsbeek
Laat ik open, ik wil het graag zien!
19Stella66, 51 jaar · Lommel
Ik ben op zoek naar een eerlijke, ondeugende en trouwe, liefhebbende man. Wie wil me ontmoeten en op een date met mij zijn.
Snoepjehebben, 52 jaar · Lelystad
Bezit jij die heerlijke knots waar ik onbeperkt van mag genieten, aan mag sabbelen, als vulling kan gebruiken of als cocktailspuit
SpringAchterop, 53 jaar · Amsterdam
een leuke liefe man om leuke dinge mee te doen. lekkr mee te knufelen. gezellig wandelen of fietsen. Een leuk maatje voor de