Ik heb geen probleem iemand achter te laten die mij niet waardeert. Ik begrijp dat mensen veranderen, ik zal er voor je zijn gedurende dat alles, maar laat het onze relatie niet negatief beïnvloeden. Ik kan het mentaal echt niet meer zo verdragen.
ik val op jongere mannen, dit omdat het een fantasie van mij is. En het liefst maak ik mijn geilste fantasieen waar. je moet er verzorgd uitzien, geschoren, positieve mentaliteit, maar niet perse ervaren in sex.
Ik vind het leuk als een man ambities en dromen heeft. Dromen zijn geen bedrog, dromen zijn er om waar te maken. Ik ben op zoek naar een man die ook zo in het leven staat.
Ik wil een serieuze en intelligente man ontmoeten, doelgericht en vriendelijk. Ik ben een romantische meid en geloof dat ergens mijn tweede helft leeft en naar me op zoek is. Het is goed als je nu ver weg bent, als het de bedoeling is dat we elkaar ontmoeten, dan zullen we dat zeker doen. Ik wil iemand die eerlijk
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Sofiacans, 51 jaar · Etten-Leur
Het liefst een charmante man die veel liefde in zich heeft en positiviteit uitstraalt. Wat zou het fijn zijn als wij elkaars
Funmaker6605, 51 jaar · Leeuwarden
Je vind bondage spannend of wilt dat een keer proberen, het is geen must. Je zoekt seks.
Monique24, 50 jaar · Veldhoven
Ik zoek een relatie misschien wel met jou...
Pebbel, 53 jaar · Beek
U heeft een afspraak met mij en je belt aan (in pak) Ik wacht vol ongeduld (met alleen een handdoek om) op mijn masseur. Ik moet
MissNanda, 53 jaar · Coevorden
Discreet (hoewel er geen man overboord is als hij er achter komt hoor, meer voor de vorm), hygienisch, fantasierijk, niet
CarolaT, 53 jaar · Amstelveen
Iemand die zich graag bij andere aansluit en weet hoe plezier te maken. Geen saaie vent die maar voor zich zit uit te staren.