Je vind het niet erg dat ik in onze evt relatie wel eens een beetje TE druk kan zijn met geld verdienen end at we daardoor niet bijvoorbeeld elk weekend naar de boot kunnen? Je kan het begrijpen en je draagt ook je steentje bij..
Jij weet het zeker dat ik naar jou zoek. Jij bent een bezige man, iemand die altijd wel wat om handen heeft en niet wat als een dooie op de bank hangt. Jij mag graag van alles zien en doen, misschien zelfs wel naar een musea of vreemde stad gaan en weet ik veel wat nog meer. Zie jij hier wel wat in, laat dan wat van
Je weet nog steeds hoe je een vrouw moet verleiden tot een romantisch diner bij kaarslicht. Om haar vervolgens ten dans te vragen en daarna netjes naar huis te brengen. Je verwacht niets, bent gewoon jezelf en wil ook graag samen zijn met een fijne vrouw.