Het alleen zijn, het alleen dingen doen en overal maar als enige alleen te zijn heb jij ook schoon genoeg van. Jij wilt graag iemand hebben om er mee op uit te gaan en het hoeft niet altijd buitenshuis, want ook in huis een hapje eten of een film kijken is samen gezelliger.
Een bepaald type heb ik niet al moet ik wel zeggen dat ik me wel aangetrokken voel tot mannen die groter zijn dan mij. Maar het is zeker geen absolute vereiste. Het moet klikken, dat is in ieder geval het belangrijkste. Iemand die me eerlijk en respectvol behandelt, heeft de meeste kans.
Ik heb geen probleem iemand achter te laten die mij niet waardeert. Ik begrijp dat mensen veranderen, ik zal er voor je zijn gedurende dat alles, maar laat het onze relatie niet negatief beïnvloeden. Ik kan het mentaal echt niet meer zo verdragen.
Je laat je graag verwennen, je bent een echte man met soms wat dominante trekjes. Je zorgt goed voor je uiterlijk. Je hebt voor de rest een leuk comfortabel leven.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Liesse, 52 jaar · Emmeloord
Lief, sexy en als ik het mag kiezen met een tintje, iemand die van een avontuurtje houd;-)
Missmadge, 50 jaar · Kester
Een romantische, opwindende en gezellige man met vooral humor geniet voor mij de voorkeur! Liefst ook sportief, verzorgd
Venkeltje, 54 jaar · Aalst
Ik weet niet of ik je hier tegen ga komen, maar ik hoop dat je mij weer dat verliefde gevoel gaat geven met de vlinders in mijn
5sterrenhotel, 52 jaar · Veenendaal
Ben jij de geen die kan laten zien dat geld inderdaad geen rol speelt, en mij het gelukkige gevoel even kan terug geven met een
Lacaliente, 51 jaar · Hasselt
Pijpen toch wel erg lekker vinden, genieten van de meest lekkere heftige sex
Bettine 45, 52 jaar · Rotterdam
ik ben benieuwd, gezellig, schoon en betrouwbaar zijn de belangrijkste eigenschappen denk ik