Ik wil een serieuze en intelligente man ontmoeten, doelgericht en vriendelijk. Ik ben een romantische meid en geloof dat ergens mijn tweede helft leeft en naar me op zoek is. Het is goed als je nu ver weg bent, als het de bedoeling is dat we elkaar ontmoeten, dan zullen we dat zeker doen. Ik wil iemand die eerlijk
Manon1966, 51 jaar · 's Gravenwezel
♥ Antwerpen ♥ Gekleurd haar ♥ Blauwe ogen
Sociaal energiek en zeker een persoon die de nodige humor heeft. Een boeiend verhaal kan vertellen waar je in wegzinkt. Of het nou negatief of positief maakt mij niet uit. Een lach moet je zeker kunnen delen maar een traan mag ook best. Gewoon eens een gezellig begin maken en dan gaat het vanzelf.
Wat vind je leuk om te doen? Ik vind het heel erg leuk om voor mensen te koken dus misschien zou ik eens een keer wat voor je kunnen maken? Of we kunnen het samen een keertje doen als je ook van koken houd?
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
--XxClare, 51 jaar · Baarn
Ik ben hier om bij degene te zijn die me echt gelukkig kan maken. Ik hoop dat er iemand is die bereid is alles voor mij te doen.
Sammie800, 54 jaar · Almere
hou van eerlijkheid en niet van liegen en dat je sportaan bent
Doris2014, 53 jaar · Maartensdijk
Volgt
Bluestar, 54 jaar · Bocholt
Zoals je ziet ben ik een wat uitbundig type dus wellicht ben jij de man die dat wel kan waarderen en en mij gewoon mijzelf laat
MADAME NORA, 51 jaar · Groningen
Volgt
Genegenheid65, 51 jaar · Brugge
Je houd van een beetje anders dan anders, ik val op het macho type dus je bent lekker en goed gespierd en je hebt een goede sterkte