Ik ben op zoek naar een man waarmee ik eens kan lachen, interesses mee kan delen, maar ook serieuze momenten mee kan beleven. Verder is een interesse voor films, geeky stuff zeker goed meegenomen. Ik ga niet zeggen dat ik het karakter boven uiterlijk verkies, want dan zou ik liegen.
Ik vind het leuk als een man ambities en dromen heeft. Dromen zijn geen bedrog, dromen zijn er om waar te maken. Ik ben op zoek naar een man die ook zo in het leven staat.
Het alleen zijn, het alleen dingen doen en overal maar als enige alleen te zijn heb jij ook schoon genoeg van. Jij wilt graag iemand hebben om er mee op uit te gaan en het hoeft niet altijd buitenshuis, want ook in huis een hapje eten of een film kijken is samen gezelliger.
Een bepaald type heb ik niet al moet ik wel zeggen dat ik me wel aangetrokken voel tot mannen die groter zijn dan mij. Maar het is zeker geen absolute vereiste. Het moet klikken, dat is in ieder geval het belangrijkste. Iemand die me eerlijk en respectvol behandelt, heeft de meeste kans.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
SongsaboutR, 52 jaar · Braamt
Je bent net zo geil als ik en je houdt van voorspel. Wees niet verlegen en laat me zien wat je hebt. Ik wil echt van je pik genieten,
Miekejeej, 54 jaar · Diest
Jij bent een trouwe man die echt voor iemand wilt gaan. Je bent nog erg actief en gaat graag leuke dingen ondernemen
Peachum, 54 jaar · Apeldoorn
Discretie! Discretie! Discretie! Deze dame is toe aan vernieuwing, Eigenlijk wil ik gewoon iets geils!!!! Lieve mannen,
Piramientje, 50 jaar · Woerden
Ben een tijdje uit date-land geweest, en wil mij weer wagen aan het daten en wie weet hebben we een leuke klik, zodat we samen
LekkerLev631119, 53 jaar · Zwolle
Het liefste ook een man die in de sleur zit thuis. Iemand die weet wat een vrouw nodig heeft en die wel raad weet met een nat kutje.
Mdeyylyn, 54 jaar · Best
Ik heb een man in mijn leven nodig die mijn leven een beetje helder maakt. Waarom? Omdat ik het vreselijk vind om alleen te zijn,