Daarom hoop ik dat jij niet die prins op het witte paard bent, maar wel die lieve, aardige, humoristische, intelligente, dunne/ mollige, sportieve/ niet sportieve, vrolijke, niet seksistische, niet macho-achtige, sullige wereldvent bent waar ik naar op zoek ben...een beetje van alles dus :) hihi. kom maar op hoor, we kunnen elkaar en de wereld best samen aan!
Ik vind het leuk als een man ambities en dromen heeft. Dromen zijn geen bedrog, dromen zijn er om waar te maken. Ik ben op zoek naar een man die ook zo in het leven staat.
Ik wil een serieuze en intelligente man ontmoeten, doelgericht en vriendelijk. Ik ben een romantische meid en geloof dat ergens mijn tweede helft leeft en naar me op zoek is. Het is goed als je nu ver weg bent, als het de bedoeling is dat we elkaar ontmoeten, dan zullen we dat zeker doen. Ik wil iemand die eerlijk