Me goed voelen bij jou voor we verder gaan is wel een eerste, zo niet de belangrijkste, vereiste. Waar je vandaan komt, hoe oud/jong je bent of hoe je er uit ziet is van ondergeschikt belang. Het heeft wel mijn voorkeur om voor iets langdurend te gaan zonder dat we elkaars leven moeten delen.
U wilt een vrouw in je leven eerst vriendschap en als het goed voelt , beslissen we samen wel welk pad we gaan bewandelen. Het zou wel prettig zijn als u ook een beetje een mix van serieus en spontaan met humor bent.
Jij weet het zeker dat ik naar jou zoek. Jij bent een bezige man, iemand die altijd wel wat om handen heeft en niet wat als een dooie op de bank hangt. Jij mag graag van alles zien en doen, misschien zelfs wel naar een musea of vreemde stad gaan en weet ik veel wat nog meer. Zie jij hier wel wat in, laat dan wat van