Ik zoek een man met passie, die mij genot kan geven zoals ik dat wil. Erotiek, passie, vuur, romantiek.... misschien erg veel gevraagd, maar dit is een grote website met veel mannen. Er zal toch wel iemand tussen zitten die aan mijn wensen kan voldoen?
Leuk, gezellig en spontaan. Het even goed willen aankijken wat er van komt tussen ons. Een eigen leven hebben en zelfstandig zijn vind ik wel een grote plus. We beginnen met vriendschap en wie weet bloeit er iets moois uit. En als niet, dan hoeven we dat ons of elkaar niet kwalijk te nemen.
Een geile man die altijd voor een goede tijd te vinden is. Iemand die aandacht aan mijn lichaam kan schenken en mij veel voldoening kan geven als ik bij hem ben. Een ervaren man die graag met mijn clit en tieten speelt met zijn handen en tong.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Muurbloem6510, 52 jaar · Gorinchem
Je bent een man die zichzelf is en betrouwbaar, die doet wat hij zegt en zegt wat hij doet zonder daar raadselachtig of mysterieus
Zindrin, 53 jaar · Almere
Ben jij een verzorgde man die weet hoe je een vrouw sexueel kan verwennen. Ben je tussen de 45 en 60 jaar, niet klein geschapen.
CarpeDiem630, 54 jaar · Haarlem
Dat ik alleen op zoek ben naar seks zou geen probleem moeten zijn, denk ik, ik zie hier genoeg gewillige mannen die ook zonder
Tanya1965, 52 jaar · Deventer
Ik wil natuurlijk iemand van mijn leeftijd ontmoeten, en ik wil ook iemand ontmoeten die ballen heeft, en zal man worden,
TTer65, 52 jaar · Assen
x
Schendelse, 50 jaar · Schijndel
Wat ik zoek in een man is het volgende; je bent vriendelijk, open, iemand waar je op kan bouwen en die er in moeilijke tijden