Je moet heel flexibel zijn en met mij meegaan op elk moment dat ik wil of als je vrije tijd hebt! Je zult me ??vertellen wat je nodig hebt en hier ook naar op zoek bent!
Hou jij ook van reizen maken en is binnen zitten niet jouw ding, vind je het ook heerlijk om je neus in de wind te houden en genieten van al het moois van moeder natuur? Dan zou ik graag met je in contact willen komen, en wie weet kunnen we samen het avontuur in duiken.
Wat vind je leuk om te doen? Ik vind het heel erg leuk om voor mensen te koken dus misschien zou ik eens een keer wat voor je kunnen maken? Of we kunnen het samen een keertje doen als je ook van koken houd?
Je weet nog steeds hoe je een vrouw moet verleiden tot een romantisch diner bij kaarslicht. Om haar vervolgens ten dans te vragen en daarna netjes naar huis te brengen. Je verwacht niets, bent gewoon jezelf en wil ook graag samen zijn met een fijne vrouw.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
MissClaude, 50 jaar · Domburg
Een vriendschap is het eerste wat er in me opkomt waar ik graag voor wil gaan. Dat voelt zo goed en ook zo lekker aan. Ik wil daar
Sefien, 51 jaar · Genderen
Je bent iemand die open staat voor ideeën van anderen ,en zelf ook vol leuke ideeën zit! Je bent single en je verleden
Zennep, 52 jaar · Almere
Moet weten wat loyaliteit is en vooral lief zijn. Goed kunnen zoenen en respectvol zijn tegenover vrouwen. hygiëne
LuckyBett, 51 jaar · Drongelen
Na een lange tijd van zoeken, weet ik dat Mr. Perfect niet bestaat. Maar ik heb een nieuw idee over die Mr. Perfect. Je hoeft
Veer64, 52 jaar · Tilburg
Ik zoek dus een lieve en spannende man, die mij kan delen met mijn carriere. Er staat veel tegenover, ik ben volledig financieel