Behoefte aan sex maar geen relatie willen. Fantasie hebben en zelf ook met spannende ideetjes komen. Vitaal, potent, geil en hygiënisch, toch niet te veel gevraagd denk ik?
Je laat je graag verwennen, je bent een echte man met soms wat dominante trekjes. Je zorgt goed voor je uiterlijk. Je hebt voor de rest een leuk comfortabel leven.
Wat vind je leuk om te doen? Ik vind het heel erg leuk om voor mensen te koken dus misschien zou ik eens een keer wat voor je kunnen maken? Of we kunnen het samen een keertje doen als je ook van koken houd?
Ik wil graag een man vinden die ook gek op seks is en daar werk van wil maken. Dat is voor mij echt een must, want mis de seks echt op het moment. Laten wij die droom dan ook uit komen?
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Praagsemeid, 50 jaar · Maarssen
Ik ben op zoek naar iemand die voldoende respect heeft voor het vrouwelijk geslacht. Samen leuke dingen doen, is natuurlijk
Dotje, 51 jaar · Badhoevedorp
Ben je charmant openminded en een beetje KINKY ? stuur mij maar een mail !!!! (triootje)
Ikligtklaar, 52 jaar · Eppenhuizen
Mooiste zou zijn als je houdt van beffen, en lekker vingeren of speeltjes gebruiken bij een dame
OranGina65, 52 jaar · Oostduinkerke
Ik ken je nog niet, dus ik heb geen idee wat ik hier neer moet zeggen. Lekker jezelf zijn en genieten van alles wat het leven bied.
BeetjeAandacht, 54 jaar · Eksel
Ik hoop dat ik via deze weg iemand ontmoet met wie ik dingen kan delen. Met name hete momenten! Heb je interesse dan hoor ik het
Clairemeester, 51 jaar · Breugel
Vrolijk- zorgzaam en gezellig en natuurlijk een muziek liefhebber.