Kun je me de dingen geven die ik wil op seksueel gebied? Als je dat kunt doen, weet ik zeker dat we van elkaar gaan genieten. Wat wil je nog meer met mij doen? Vertel me meer over jou.
Je vind het niet erg dat ik in onze evt relatie wel eens een beetje TE druk kan zijn met geld verdienen end at we daardoor niet bijvoorbeeld elk weekend naar de boot kunnen? Je kan het begrijpen en je draagt ook je steentje bij..
U wilt een vrouw in je leven eerst vriendschap en als het goed voelt , beslissen we samen wel welk pad we gaan bewandelen. Het zou wel prettig zijn als u ook een beetje een mix van serieus en spontaan met humor bent.
Ik vind het leuk als een man ambities en dromen heeft. Dromen zijn geen bedrog, dromen zijn er om waar te maken. Ik ben op zoek naar een man die ook zo in het leven staat.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Geertje49, 52 jaar · Lelystad
Ik zoek een trouwe, lieve en rustige man die net als ik opzoek is naar een vaste relatie. Een man die mijn afwijkende levensstijl
Harleeey, 51 jaar · Vleuten
Wat ik zoek in een man is iemand die houdt van uitdagingen. Ik vind het niet erg als je onder de tatoeages zit, want ik ben zelf
Bettine 45, 52 jaar · Rotterdam
ik ben benieuwd, gezellig, schoon en betrouwbaar zijn de belangrijkste eigenschappen denk ik
Kriebelz, 51 jaar · Bussum
Je bent een man die weet wat het is een rugzakje te hebben. Het leven wil je nieuw leven inblazen en je wilt genieten, maar dan
65 Alli, 52 jaar · Amstelhoek
Als je denkt dat ik goed genoeg voor je zal zijn, dan moet je me dat gewoon laten weten. Ik zal je een goed gevoel geven als we samen
Gerdauittiel, 54 jaar · Tiel
Kun jij heel gemakkelijk je grenzen verleggen en er over heen stappen. Niet gelijk nee roepen maar alles benaderen met misschien.