U wilt een vrouw in je leven eerst vriendschap en als het goed voelt , beslissen we samen wel welk pad we gaan bewandelen. Het zou wel prettig zijn als u ook een beetje een mix van serieus en spontaan met humor bent.
Een lieve man, een goede luisteraar en een echte prater, iemand die zijn gevoelens weet te uiten en met mij een nieuwe start wilt maken om samen gelukkig te zijn!
Je bent ook op zoek naar gezelligheid en een goede vriendschap. En niet gelijk een date te willen. Dan kunnen wij het misschien wel eens heel erg gezellig gaan krijgen. Schroom je niet en mail mij! Kijk al naar je mail uit
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
KampeermetMarie, 53 jaar · Markelo
Houden van grote tieten, lekker van lange sex houden
Mannenlover, 53 jaar · Roeselare
Een verzorgde en propere man, barstensvol van de energie en humor. Iemand die net als mij geniet van het plezante single leventje.
Inazkt64, 53 jaar · Brugge
Ook jij wil een stuk vrijheid nog en daarom past een lat relatie ook bij jou. Je houdt van theater ook en heerlijk met een wijntje
KiWi, 54 jaar · Sneek
Ben op zoek naar een (flirt) maatje. Herken jij jezelf in mij of ben je nieuwsgierig en wil je meer weten? Stuur me dan een berichtje.
Debbiedebra, 51 jaar · Hoogeveen
Je bent wel een beetje een bourgondiër, en houd van een hapje en een drankje. Kijken naar de ondergaande zon en samen