Je bent jezelf en hebt een leuk karakter. Je wilt mij niet veranderen en ik jou niet. Er zal altijd wel een puntje zijn waar we ons wat onzekerder door voelen maar dat is juist leuk om dat te ontdekken.
Het zou ideaal zijn als jij een soort nachtuil was die tot laat wakker bleef. Want dan kunnen we dus afspreken wanneer ik klaar ben met werken in het restaurant. Lijkt het je wat?
Ik wil een leuke man ontmoeten die tijd wil doorbrengen met deze 50-jarige vrouw. Hij heeft een goed gevoel voor humor en maakt de tijd dat we samen zijn niet saai. Misschien kunnen we samen beginnen met een kop koffie.
U wilt een vrouw in je leven eerst vriendschap en als het goed voelt , beslissen we samen wel welk pad we gaan bewandelen. Het zou wel prettig zijn als u ook een beetje een mix van serieus en spontaan met humor bent.