Vooralsnog ben ik niet op zoek naar een vaste relatie. Wel een gezellige eerste vrijblijvende date waarbij we elkaar wat beter leren kennen en ontdekken of we elkaar leuk genoeg vinden voor nadere inspectie.
Op zoek naar een ingetogen man die dezelfde interesses heeft als ik. Jij bent vooral naar andere mensen toe heel erg verlegen maar er is zo een gezegde dat luidt: stille waters, diepe gronden. Dat is exact wat ik met jou wil ervaren!
Ben jij een vrouw tussen 35-... Die eens graag met een verzorgd, klassevol (met op dit vlak totaaaaal geen ervaring) koppeltje grenzen wil verleggen, laat maar weten. Wij vinden het nu al spannend :-)
Manon1966, 51 jaar · s Gravenwezel
♥ Antwerpen ♥ Gekleurd haar ♥ Blauwe ogen
Sociaal energiek en zeker een persoon die de nodige humor heeft. Een boeiend verhaal kan vertellen waar je in wegzinkt. Of het nou negatief of positief maakt mij niet uit. Een lach moet je zeker kunnen delen maar een traan mag ook best. Gewoon eens een gezellig begin maken en dan gaat het vanzelf.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Mdeyylyn, 54 jaar · Best
Ik heb een man in mijn leven nodig die mijn leven een beetje helder maakt. Waarom? Omdat ik het vreselijk vind om alleen te zijn,
KiWi, 54 jaar · Sneek
Ben op zoek naar een (flirt) maatje. Herken jij jezelf in mij of ben je nieuwsgierig en wil je meer weten? Stuur me dan een berichtje.
Verwelktroosje, 50 jaar · Maastricht
Een optimistische levensgenieter idem dito soulmate.
Missmadge, 50 jaar · Kester
Een romantische, opwindende en gezellige man met vooral humor geniet voor mij de voorkeur! Liefst ook sportief, verzorgd
Zigeunerinnetje, 52 jaar · Tienhoven
Jij bent de man van mijn dromen, mooi, lief, zeer aantrekkelijk en ook nog eens intelligent. Wat kan een vrouw zich nog meer
Blondengeil67, 50 jaar · Kessenich
Je staat met je beide benen in t leven en je weet wat je wilt, dan wil ik die ene spannende uitdaging wel met je aangaan.