Een bepaald type heb ik niet al moet ik wel zeggen dat ik me wel aangetrokken voel tot mannen die groter zijn dan mij. Maar het is zeker geen absolute vereiste. Het moet klikken, dat is in ieder geval het belangrijkste. Iemand die me eerlijk en respectvol behandelt, heeft de meeste kans.
Ik heb geen probleem iemand achter te laten die mij niet waardeert. Ik begrijp dat mensen veranderen, ik zal er voor je zijn gedurende dat alles, maar laat het onze relatie niet negatief beïnvloeden. Ik kan het mentaal echt niet meer zo verdragen.
Ik wil niet langer het gevoel hebben dat ik alleen ben. Ik wil warmte en liefde van iemand voelen. Wanneer ik thuiskom na een lange dag of als ik vrij ben heerlijk met je kunnen uitslapen. Ja eigenlijk ben ik toch ook een beetje een romanticus
U wilt een vrouw in je leven eerst vriendschap en als het goed voelt , beslissen we samen wel welk pad we gaan bewandelen. Het zou wel prettig zijn als u ook een beetje een mix van serieus en spontaan met humor bent.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Hayley Xx, 51 jaar · Bentveld
Ik zal je alles vertellen zonder te oordelen. Vertrouw in mij en vrees niet dat ik je ideeën zal verwerpen. Wees eerst
Redlipz, 53 jaar · Alphen
Ben je vrijgezel of niet, maakt voor mij niet uit. Laat je me dan alle hoeken van het huis zien? Zie ik graag je bericht verschijnen.
Albland, 50 jaar · Echt
welke dame wil ons sexleven aanvullen met heerlijke trio sex.. plezier voor 3.. mijn man kan je samen met mij heerlijk verwennen
MartyD0, 51 jaar · Gavere
Ben je net als mij het alleen zijn meer dan zat, en wil je al je vrije tijd steken in het opbouwen van een fijne relatie waar toekomst
Jantiens, 52 jaar · Beverwijk
Een lieve eerlijk man die ook het alleen zijn een beetje beu is en die een vrouw zoekt om gezellige dingen mee te doen. Lekker