Ik wil iemand die niet bang is van een dame met een eigen willetje. Ik wil dat jij open bent en dat je mij vertelt waar je mee zit, en dat je tegelijk ook wel mijn mening respecteert.
Leuk, gezellig en spontaan. Het even goed willen aankijken wat er van komt tussen ons. Een eigen leven hebben en zelfstandig zijn vind ik wel een grote plus. We beginnen met vriendschap en wie weet bloeit er iets moois uit. En als niet, dan hoeven we dat ons of elkaar niet kwalijk te nemen.
Ook al zijn we een dagje ouder dat mag ons toch niet tegenhouden om voluit te gaan in het leven? Lekker op de motor weg of met de auto, een vliegtuigje naar de zon of gewoon een biertje doen in de kroeg. Moet kunnen vind je niet? Doe je lekker met me mee dan jij lieve knuffelbeer?