Ben jij die man als hij thuis komt ook die knuffel mist, of een arm om hem heen als het even tegen zit, dan zijn wij vast en zeker naar elkaar op zoek. Een leuk gezelschap is altijd welkom en wie weet wat voor moois er uit mag gaan komen
Ik wil een leuke man ontmoeten die tijd wil doorbrengen met deze 50-jarige vrouw. Hij heeft een goed gevoel voor humor en maakt de tijd dat we samen zijn niet saai. Misschien kunnen we samen beginnen met een kop koffie.
Leuk, gezellig en spontaan. Het even goed willen aankijken wat er van komt tussen ons. Een eigen leven hebben en zelfstandig zijn vind ik wel een grote plus. We beginnen met vriendschap en wie weet bloeit er iets moois uit. En als niet, dan hoeven we dat ons of elkaar niet kwalijk te nemen.