Ik vraag toch niet teveel als ik gewoon een lieve, fijne man hoop te vinden? Iemand waar ik goed mee door één deur kan en wie weet wel iets heel moois kan opbouwen. Je bent wel een man met een eigen mening en met respect en van egoistische types houd ik helemaal niet. Voor de rest komen we er wel uit samen;-)
Ik hou van een man die weet wat hij wilt, Zijn doel ziet en er direct op af gaat. Van stevig aanpakken houd, met name een vrouw. En daar de wildste dingen mee kan doen ;) Voor mij geen softe romantische knuffels. Liever iemand die mij stevig vastgrijpt en laat zien hoe een man een vrouw neemt! Ik wil geen zachte
Een lieve man, een goede luisteraar en een echte prater, iemand die zijn gevoelens weet te uiten en met mij een nieuwe start wilt maken om samen gelukkig te zijn!
Vooralsnog ben ik niet op zoek naar een vaste relatie. Wel een gezellige eerste vrijblijvende date waarbij we elkaar wat beter leren kennen en ontdekken of we elkaar leuk genoeg vinden voor nadere inspectie.