Ook al zijn we een dagje ouder dat mag ons toch niet tegenhouden om voluit te gaan in het leven? Lekker op de motor weg of met de auto, een vliegtuigje naar de zon of gewoon een biertje doen in de kroeg. Moet kunnen vind je niet? Doe je lekker met me mee dan jij lieve knuffelbeer?
Ben jij die sportieve man die het ook fijn vind om samen dingen te onder nemen? Ik zoek misschien wel een sport maatje, maar hoop dat er ook meer uit kan bloeien. Iedereen is toch opzoek naar een beetje liefde in zijn of haar leven?
Ik zoek een man met passie, die mij genot kan geven zoals ik dat wil. Erotiek, passie, vuur, romantiek.... misschien erg veel gevraagd, maar dit is een grote website met veel mannen. Er zal toch wel iemand tussen zitten die aan mijn wensen kan voldoen?
Ben jij de man die me aanvult op wat voor vlak dan ook? Ik vind het genieten en dat is wat mij betreft echt fijn. We doen het voor elkaar en dat is wel zo heerlijk!
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Hmmgeile Meid, 51 jaar · Heerenveen
Een leuke lieve man die niet alleen denkt aan het klaarkomen op zijn manier maar die ook de vrouw een kans wil geven om te genieten.
Mich45, 50 jaar · Leisele
Ik wil dat je wat tijd voor me hebt. Kun je ook loyaal aan mij zijn? Ik wil dat je me de dingen geeft waarnaar ik verlang. Heb je
Lisa V Teghelen, 52 jaar · Amsterdam
Guys or girls, let's just say I'm a people person :-) Are you in or out? Laat je niet afschrikken door mijn uiterlijk. Ik weet
Happyhattie, 51 jaar · Cothen
Als jij me laat weten waar je zin in hebt dan kunnen we er wel werk van maken. Het mooiste is om daar meteen voor te gaan. Wat zou
Verwelktroosje, 50 jaar · Maastricht
Een optimistische levensgenieter idem dito soulmate.
Yola1968, 50 jaar · Hofstade
Ik heb vriendschap nodig en ik wil dat je ons zo goed voelt. Dat is zo'n mooi gevoel en ik wil ervoor gaan en het laten gebeuren.