Je weet nog steeds hoe je een vrouw moet verleiden tot een romantisch diner bij kaarslicht. Om haar vervolgens ten dans te vragen en daarna netjes naar huis te brengen. Je verwacht niets, bent gewoon jezelf en wil ook graag samen zijn met een fijne vrouw.
Wat vind je leuk om te doen? Ik vind het heel erg leuk om voor mensen te koken dus misschien zou ik eens een keer wat voor je kunnen maken? Of we kunnen het samen een keertje doen als je ook van koken houd?
Kort over jou: klaar met je verleden, zin in de toekomst! Attent, humor, gezellig en lief
Manon1966, 51 jaar · s Gravenwezel
♥ Antwerpen ♥ Gekleurd haar ♥ Blauwe ogen
Sociaal energiek en zeker een persoon die de nodige humor heeft. Een boeiend verhaal kan vertellen waar je in wegzinkt. Of het nou negatief of positief maakt mij niet uit. Een lach moet je zeker kunnen delen maar een traan mag ook best. Gewoon eens een gezellig begin maken en dan gaat het vanzelf.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
B Oeps, 50 jaar · Lotenhulle
Ben jij de man die van borsten houdt dan hoor ik dat graag je krijgt meer dan wat je ziet.
Guusjeluca, 50 jaar · Machelen
Iemand sociaal en grappig die ook serieuze gesprekken kan voeren.
StannieW, 54 jaar · Boven Leeuwen
Ik ga altijd recht op mijn doel af. Ben eerlijk en weet wat ik wil. Ook in de slaapkamer! Ik hou er van om lekker gelikt te worden
Ilonka19670308, 50 jaar · Nijmegen
ik hoop dat jij lekkere meid bent die mij kan bevredigen want dat is wel moeilijkomdat ik bijna altijd geil ben. ik zou het ook
Mia4Men, 53 jaar · Oeren
Wil je een andere keer uitgaan en een koffie pakken samen. leuke gesprekken voeren. We kunnen iets bedenken om nu te doen.
Marcus65, 52 jaar · Maassluis
Jij en je dochter/vriendin houden er van om spuitend klaar te komen