Een geile man die altijd voor een goede tijd te vinden is. Iemand die aandacht aan mijn lichaam kan schenken en mij veel voldoening kan geven als ik bij hem ben. Een ervaren man die graag met mijn clit en tieten speelt met zijn handen en tong.
Ik sta open voor alles. Behalve mannen die vrouwen als een dweil zien
Sexkoppel49bi, 53 jaar · Hemiksem
♥ Antwerpen ♥ Zwart haar ♥ Grijze ogen ♥ Dik lijf
volgt
Hatt11e, 50 jaar · Hoevenen
♥ Antwerpen ♥ Blond haar ♥ Bruine ogen ♥ Dik lijf
Ben jij een geile man? Ik wil dat je stout bent met mij. Ik ben er zeker van dat wij het samen wel de moeite waard kunnen laten zijn. Ben jij klaar voor een leuke tijd met mij?
Ik hoop dat je het mooiste verhaal bent dat het leven voor mij heeft bestemd, de man waar ik naar op zoek ben. Ik wil gewoon iemand oprecht kennen, want mijn gevoelens en respect zijn erg belangrijk. Ik wil dat iemand me zijn geduld toont, zijn oneindige liefde en zorgzaamheid.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Werkster196602, 51 jaar · Nijverdal
Je ziet in mij niet enkel de simpele werkster, maar ook mij als persoon een mens van vlees en bloed die ook dat kleine beetje
Hanne-Lore, 50 jaar · Kerkom
Je bent een lieve, sociale, eerlijke man. Zou leuk zijn als je ook van de natuur en dieren houdt. Ik zoek een maatje, vriendschap
Corrie2015, 53 jaar · Roosendaal
Wie weet
Lena65, 52 jaar · Gennep
Ik zoek geen sm meester maar gewoon iemand die met me wil seksen, de hele avond en nacht, of het nu voor een one night stand is
Tinke1964, 53 jaar · Heythuysen
Ben jij een gezellige vent en wil je wel kijken wat er verder uitkomt? Dan zou ik het wel heel graag willen proberen met jou.
Sharon , 52 jaar · Groningen
Humor, eerlijkheid, sporter, houd van lekker buitenlands eten, uitgaan op zijn tijd, moet van dieren houden hoeft niet