Een geile man die altijd voor een goede tijd te vinden is. Iemand die aandacht aan mijn lichaam kan schenken en mij veel voldoening kan geven als ik bij hem ben. Een ervaren man die graag met mijn clit en tieten speelt met zijn handen en tong.
Wat vind je leuk om te doen? Ik vind het heel erg leuk om voor mensen te koken dus misschien zou ik eens een keer wat voor je kunnen maken? Of we kunnen het samen een keertje doen als je ook van koken houd?
Ook al zijn we een dagje ouder dat mag ons toch niet tegenhouden om voluit te gaan in het leven? Lekker op de motor weg of met de auto, een vliegtuigje naar de zon of gewoon een biertje doen in de kroeg. Moet kunnen vind je niet? Doe je lekker met me mee dan jij lieve knuffelbeer?
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
XxJudith0, 50 jaar · Aarsele
Ben jij de man die me goed laat voelen en die er voor me is. Een vriendschap is alles voor me en daar wil ik graag aan werken. Alles
Hobbiiste, 50 jaar · Dwingeloo
Betrouwbare liefde volle man. Iemand met een warm en sociaal karakter en die ook wel van dieren houd. Ik heb namelijk een hond
X -Anne- X, 53 jaar · Vroomshoop
Ik wil niet dat jij en ik zo in elkaar opgaan dat we alles vergeten wat in ons leven belangrijk is zoals familie, vrienden, dromen,
Vivian64, 54 jaar · Otterlo
Wees gewoon eerlijk en wees jezelf. Het maakt geen indruk welk beroep je hebt, welke opleiding je hebt genoten, ik voel me
Maria1963, 54 jaar · Eindhoven
Een man met humor, met passie en die ook een luisterend oor heeft.
Shannen196709, 50 jaar · Nederhasselt
Bent net als ik een reislustig type. Leuke ervaringen met elkaar wil delen en misschien wel eens een keer samen op reis te gaan.