Door mijn drukke werkschema schiet daten er nog wel eens bij in. Ik ben een jaar geleden gescheiden. Jammer want ik mis een leuke man in mijn leven die bij mij af en toe even aan de rem trekt en mij laat genieten van simpele dingen. Wat ik zoek in een man? Dat vind ik een moeilijke vraag om te beantwoorden. Het moet klikken en groeien dus laat ik nu niet meteen restricties aangeven. Stuur een leuke mail en we kletsen verder.
Graag op zoek naar iemand die tegen chaos en hectiek kan. Een goede dosis humor, maar ook serieus kan zijn. Rokers geen bezwaar, zolang je maar niet een alcoholist bent.
Mijn doel? Mijzelf een leuke tijd bezorgen, Een leuke man leren kennen, die open staat, leuk vind om te discusseren, uit eten gaan, of gewoon dagje uit, avondje op de bank,..lekker relaxen. Een leuke warme man, die ook van katten houd!!
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Marholly12, 57 jaar · Afferden
Ik ben een actieve, eerlijke en romantische persoon. Ik ben grappig en vrolijk. Ik lach graag en lach. Ik ben een emotionele
Charley59, 58 jaar · Schelderode
Kun je mij geven wat ik nodig heb? Ik ben al jaren niet goed verwend en snak naar een heerlijke beurt.
Fleurette196108, 56 jaar · Hoofddorp
Crazymonkey, 57 jaar · Harelbeke
Iemand die begrijpt wat ik bedoel. Zelf ook behoefte heeft aan een leuk contact en dan vanzelf ziet wat er gebeurd. Het is fijn