Misschien vind jij het ook wel doodeng. Hier staan en mensen die naar je kijken en je beoordelen en het niet in je gezicht zeggen of gewoon niets laten horen. En misschien wel een mening hebben die je niet weet. Ik heb zo mijn bedenkingen dat zeker. Maar ik hoop dat je ook bij me neer durft te leggen wat je denkt.
Een vaste relatie is niet wat ik op dit moment zoek, maar een beetje intimiteit die ik kan gebruiken. Dus ik ben op zoek naar een man die daar ook naar op zoek is en die me kan helpen om me weer een vrouw te voelen!
Als je op zoek bent naar een relatie, ben ik er voor je. Als je op zoek bent naar seks, dan ben ik er ook voor je. Ik wil gewoon bij iemand zijn die bereid is om veel dingen voor me te doen. Waar wacht je op? Stuur me nu een bericht.
Ook gek op jezelf en zeker van wat je wilt gaan doen. Dan kunnen we een heel stuk gaan overslaan. Ik wil graag eens weten wat je allemaal wil gaan doen. Want ik heb wel wat leuks in gedachten. Kun je mijn gedachten lezen?
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Wieskus, 57 jaar · Koudekerk aan den Rijn
Het leven begint met veertig zeggen ze wel eens, heb jij ook het gevoel dat je nu pas een beetje begint met leven? Kinderen de
Cyaarah, 56 jaar · Zoetermeer
Ik ben op zoek naar vriendschap met voordelen, seks en reizen meestal. Ik ga graag op reis, koop mooie dingen, verkoop ze soms.
X-Laurel, 55 jaar · Utrecht
Ik hoop dat we nu voor het beste gaan, dat we elkaars zielsverwanten zijn en doen wat we leuk vinden in het leven. Er valt zoveel
Femke600825, 57 jaar · Genk
Een man die geduldig genoeg is om mij naar hem toe te laten groeien, die niet alles ineens wilt maar het stap voor stap doet.
Lovely2, 55 jaar · Krimpen aan den IJssel
mij aanvoelen, eerlijk, guitig, vrolijk en een heerlijke uitstraling waar ik mij in kan geven,en een hele fijne tijd mee
Steljevoo590929, 58 jaar · Eijsden
Jij bent een man die snapt hoe ik mij voel! Die ook heel veel zin heeft in sex maar tekort komt of zich misschien niet wil binden.