Ik zoek een man die mijn afwijkende levensstijl respecteert in ieder geval en niet klaagt als ik weer overwerk om tijd voor tijd te krijgen zodat ik een volgend festival vrij kan nemen en dan het liefst een man die ook mee gaat alle festivals af of er anders geen bezwaar tegen heeft dat ik een paar dagen weg ben naar een festival.
Iedereen zal op onze leeftijd zijn rugzak hebben. Dat realiseer ik mij heel goed. Ik wil mijn rugzakje niet wegstoppen. Praten over de dingen die je zijn overkomen is belangrijk. Dat verwacht ik ook van mijn eventuele nieuwe partner. Verder verwachtingen heb ik niet en de rest laat ik over mij heen komen.
Ben je op zoek naar een beetje aandacht en intimiteit, net als ik? Wil je dat van mij krijgen? Ik ben een zeer gepassioneerde vrouw en dat verwacht ik ook van een man. Geef je me waar ik naar verlang?