Ben niet geinteresseerd in de 'jeugd van tegenwoordig' lol! Ik zoek liever naar iemand die wat volwassener is. Ze zeggen dat die meer weten en betere standjes kennen. Ohja en langer kunnen volhouden!
Weten dat ik niet het hele jaar elke dag bij je ben zolang ik het kan om de reizen te maken voor Cordaid en Unicef en daarmee voor mijn gevoel de wereld een stukje aangenamer kan maken blijf ik dat doen.
Je bent mijn schot in de roos, de man waar ik me meteen op mijn gemak voel en waar ik urenlang mee zou kunnen praten zonder mij een minuut te vervelen.
Ik zoek een man die mij weer kan laten leven, het verschrompelde bloem in mijn hart weer kan opbloeien, het vuur en de passie in mij aanwakkeren! En dit alleen al door een intiem maar discrete relatie! De romantiek komt later wel, net als de klik. Het gaat mij nu om de erotiek en passie! Lekker samen genieten.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
X Monroe , 57 jaar · Yerseke
Ik ben er vrij zeker van dat we op dit moment iets hebben om naar uit te kijken. Ik zal alles voor je doen en je zult niet teleurgesteld
Ratsjj, 59 jaar · Diest
Ik wil liefde vinden! Ik ben op zoek naar een man die communicatief is, goede manieren heeft, galant is, een echte heer en graag
Tinekeo, 56 jaar · Gent
Hallo, Vind ik eindelijk die lieve, betrouwbare, eerlijke, monogame man via deze site na 8 jaren single te zijn? Ik ben benieuwd...
Dinolia123, 56 jaar · Arnhem
Mentaal-emotionele afstemming. Een man met een inhoudelijk profiel, niet plat en binnen de grenzen van de aangeven leeftijd,
Gerrie 1960, 57 jaar · Oegstgeest
Spontaan, vitaal en nog zeker potent.
Tijgerleliee, 57 jaar · Hilversum
Ik ben wel serieus in wat ik zoek, ondanks mijn gezellige kan, dus ik hou niet zo van berichtjes met ongepaste verzoeken daarin.