Jij hebt brede schouders en een luisterend oor. Maar ook voor leuke dingen zoals een bioscoopje pikken of heerlijk lang tafelen ben jij zeker te vinden.
Ik zoek een bij voorkeur wat jongere kerel die het wel ziet zitten met een wat oudere vrouw. Jij weet hoe je mij moet verwennen en laten genieten en tevens een beetje dominant is? Dan kunnen wij misschien een heerlijke e n zwoele tijd tegemoet gaan!
Ik wil een man vinden om gelukkig mee te zijn. Het is al een tijdje geleden dus ik ben er echt aan toe! Liefde, dat is zo'n goed gevoel. En ik hoop dat jij naar hetzelfde opzoek bent.
Ik zoek een man die mij weer kan laten leven, het verschrompelde bloem in mijn hart weer kan opbloeien, het vuur en de passie in mij aanwakkeren! En dit alleen al door een intiem maar discrete relatie! De romantiek komt later wel, net als de klik. Het gaat mij nu om de erotiek en passie! Lekker samen genieten.
Ik heb mannen gehad in alle maten, leeftijden en nationaliteiten. Ieder mens is uniek en mooi op zijn manier. Soms is het even zoeken haha. Ik heb geleerd niet meteen met een oordeel klaar te staan. Maak je dus niet druk en reageer gewoon als je geinteresseerd bent.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Mittens, 56 jaar · Almere
Zolang je net als mij vaak enorm geil bent en goed weet om te gaan met een vrouw. Reageer dan aub
Juliette581109, 58 jaar · Lokeren
U wilt niet langer alleen zijn . U gaat graag weg en geniet van een lekker etentje en bent een beetje romantisch. U wilt ook u
HotelBezoekje, 58 jaar · Abcoude
Ik denk dat ik mannen aardig wat kan leren. ik ben slank en ik beschik over een mooie volle cup. Ik heb veel ervaring, maar ik
NaughtyTrista, 56 jaar · Emmeloord
Ik hou van een romantische, knappe en zelfverzekerde man. Ik wil me weer als een tienermeisje voelen, verliefd worden op
Tatjana65, 55 jaar · Rotterdam
Ondanks dat je waarschijnlijk een hekel hebt aan mijn soort mensen door het werk wat ik doe hoop ik toch dat je iets verder kijkt
RetroRen, 58 jaar · Dordrecht
Ik zoek een man die net als mij rust heeft gevonden en er klaar voor is om een lange verbintenis aan te gaan, die niet weg loopt