Een spontane en leuke man, daar word ik heel blij van. Voor de rest heb ik niet veel te wensen, wees gewoon jezelf en dan kom je gewoon het verste, dat is tenminste mijn idee.
Graag op zoek naar iemand die tegen chaos en hectiek kan. Een goede dosis humor, maar ook serieus kan zijn. Rokers geen bezwaar, zolang je maar niet een alcoholist bent.
nou voor nu ben ik op zoek naar een echte vriend, een vriendschap die ik kan praten. Maar als er liefdes opduiken. Word ik heb een tekening verwijderd van een vent die veel doelen in het leven heeft. En heb het lef om het waar te maken.
Iedereen zal op onze leeftijd zijn rugzak hebben. Dat realiseer ik mij heel goed. Ik wil mijn rugzakje niet wegstoppen. Praten over de dingen die je zijn overkomen is belangrijk. Dat verwacht ik ook van mijn eventuele nieuwe partner. Verder verwachtingen heb ik niet en de rest laat ik over mij heen komen.
Ik hou van een goed verzorgde man, niet te behaard. Hygienisch en betrouwbaar. Liefst in het bezit van eigen vervoer. Ik hou het het liefst zo simpel mogelijk en jij ook.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Edithzo19600412, 57 jaar · Amersfoort
Hopelijk word ik verliefd op je hier op de deze site, ik heb echt niet veel eisen. Het moet gewoon klikken. Maar oke dan, ik zoek
Memyselfandi62, 55 jaar · Burst
Charmant en vrolijk. Attent en romantisch. Die woorden komen het eerst in mij op. En ik ben echt geen strenge dame. Als jij
Reisadviseuse, 56 jaar · Krimpen aan den IJssel
Een gezellig en charmant type met het hart op de tong. Ik vind het alleen maar leuk als jij graag een discussie aangaat of zegt
HaaydnXxX, 56 jaar · Amersfoort
Ik ben op zoek naar een metgezel / vriend. Iemand om van te houden en iemand om van me terug te houden. Iemand om mee te praten.
Rood, 58 jaar · Gouda
Mijn liefje is mooi van binnen en leuk van buiten. Integer en open, net als ik.
DivorcedAnn, 58 jaar · Weesp
Jij moet wel liefde in je hebben en weten hoe je onvoorwaardelijke liefde betekenis kan geven. Het is al een tijdje geleden