Ik ben erg geïnteresseerd in een man die ook weet hoe hij moet koken. En het belangrijkste is dat een man die zijn zelfgemaakte lekkernij samen met mij wil proeven. Daarnaast een beetje plezier dat zullen we samen op prijs stellen.
Ik zou graag om een ??levensmaatje hebben en dat is waar ik nu aan denk. Dat is zo'n goed gevoel en ik moet uitzoeken of we het samen kunnen laten gebeuren.
Ook gek op jezelf en zeker van wat je wilt gaan doen. Dan kunnen we een heel stuk gaan overslaan. Ik wil graag eens weten wat je allemaal wil gaan doen. Want ik heb wel wat leuks in gedachten. Kun je mijn gedachten lezen?
Als je op zoek bent naar een relatie, ben ik er voor je. Als je op zoek bent naar seks, dan ben ik er ook voor je. Ik wil gewoon bij iemand zijn die bereid is om veel dingen voor me te doen. Waar wacht je op? Stuur me nu een bericht.
Ben je klaar voor wat actie met mij en zullen we er samen voor gaan? Ik ben blij die verandering te krijgen en we zullen er samen voor gaan. Het is zo'n goed gevoel en dat komt allemaal door ons!
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Poeliegenk, 55 jaar · Genk
Ik heb niet veel eisen, zolang de seks maar goed aanvoelt en wie weet zal het dan wel voor herhaling vatbaar kunnen zijn. Ik
Passieenpit, 56 jaar · Heeze
Ik ben niet veeleisend maar een goede klik vind ik wel belangrijk.
Terry100, 57 jaar · Meerdonk
Een man die me kan bewonderen vanwege mijn instelling. Een man die mij niet zal veroordelen vanwege wat anderen zullen zeggen.
Sisy, 58 jaar · Rotterdam
volgt
6Elsie2, 55 jaar · Schimmert
Ik ben op zoek naar een man die van een goed gesprek houd terwijl we van een drankje genieten een glas rode wijn, ik ben iemand
Christa590520, 58 jaar · Brugge
Je bent een ondernemend type, die net als ik niet stil kan zitten. Aardig en sociaal.