Ik ben erg geïnteresseerd in een man die ook weet hoe hij moet koken. En het belangrijkste is dat een man die zijn zelfgemaakte lekkernij samen met mij wil proeven. Daarnaast een beetje plezier dat zullen we samen op prijs stellen.
Graag op zoek naar iemand die tegen chaos en hectiek kan. Een goede dosis humor, maar ook serieus kan zijn. Rokers geen bezwaar, zolang je maar niet een alcoholist bent.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Els1958, 59 jaar · Roermond
Geen sexafspraken, en geen manne hoeven te reageren. Voorkeur lesbiennes vanaf 50 jaar om samen over van alles te kletsen,
Zkdate, 59 jaar · Middelburg
Lieve slanke man die een luisterend oor heeft en mijn sexuele gevoelens op kan roepen.
Grootsteliefhebster, 58 jaar · Hoogeveen
Een leuke lieve en gezellige man
Dentist1961, 56 jaar · Lelystad
Ik zoek niets serieus omdat ik nog getrouwd ben maar wil gewoon wel een leuke vriendschap opbouwen. Daar ben ik wel serieus
Tijgerleliee, 57 jaar · Hilversum
Ik ben wel serieus in wat ik zoek, ondanks mijn gezellige kan, dus ik hou niet zo van berichtjes met ongepaste verzoeken daarin.