Graag op zoek naar iemand die tegen chaos en hectiek kan. Een goede dosis humor, maar ook serieus kan zijn. Rokers geen bezwaar, zolang je maar niet een alcoholist bent.
Ik hou van een goed verzorgde man, niet te behaard. Hygienisch en betrouwbaar. Liefst in het bezit van eigen vervoer. Ik hou het het liefst zo simpel mogelijk en jij ook.
Door mijn drukke werkschema schiet daten er nog wel eens bij in. Ik ben een jaar geleden gescheiden. Jammer want ik mis een leuke man in mijn leven die bij mij af en toe even aan de rem trekt en mij laat genieten van simpele dingen. Wat ik zoek in een man? Dat vind ik een moeilijke vraag om te beantwoorden. Het
Ik ben erg geïnteresseerd in een man die ook weet hoe hij moet koken. En het belangrijkste is dat een man die zijn zelfgemaakte lekkernij samen met mij wil proeven. Daarnaast een beetje plezier dat zullen we samen op prijs stellen.