Graag op zoek naar iemand die tegen chaos en hectiek kan. Een goede dosis humor, maar ook serieus kan zijn. Rokers geen bezwaar, zolang je maar niet een alcoholist bent.
Weten dat ik niet het hele jaar elke dag bij je ben zolang ik het kan om de reizen te maken voor Cordaid en Unicef en daarmee voor mijn gevoel de wereld een stukje aangenamer kan maken blijf ik dat doen.
Een spontane en leuke man, daar word ik heel blij van. Voor de rest heb ik niet veel te wensen, wees gewoon jezelf en dan kom je gewoon het verste, dat is tenminste mijn idee.
Misschien vind jij het ook wel doodeng. Hier staan en mensen die naar je kijken en je beoordelen en het niet in je gezicht zeggen of gewoon niets laten horen. En misschien wel een mening hebben die je niet weet. Ik heb zo mijn bedenkingen dat zeker. Maar ik hoop dat je ook bij me neer durft te leggen wat je denkt.
Ik zoek een man die mij weer kan laten leven, het verschrompelde bloem in mijn hart weer kan opbloeien, het vuur en de passie in mij aanwakkeren! En dit alleen al door een intiem maar discrete relatie! De romantiek komt later wel, net als de klik. Het gaat mij nu om de erotiek en passie! Lekker samen genieten.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Schattigmadame, 55 jaar · Aarschot
Ik zoek een leuke heer, met een leuke karakter en uitstraling. Ik ben niet op zoek naar een bepaalde type, zolang ik maar het
Ingrid57, 59 jaar · Schiedam
Ben op zoek naar een gezellige man .
LolaFlower, 56 jaar · Bergen op Zoom
Je wil op een date gaan waarbij het niet noodzakelijk om drankjes gaat. Maar eten is leven. Het is dus noodzakelijk dat we wat
Patricia1010, 57 jaar · Lommel
searching for a handsome kind caring and loving man searching for a handsome kind caring and loving man
Wieskegeile, 55 jaar · Gauw
Je houd van doen en niet praten stel je belt aan ik doe de deur open (we hebben dan al eens hier zo wat afgetast) dan weten we direct
Enjoy A Moment, 55 jaar · Drogenbos
Ik heb fouten gemaakt, ik heb gehuild, ik ben eenzaam en bang en boos geweest. Ik heb wat dingen meegemaakt. Hebben we dat niet