Ik zoek een bij voorkeur wat jongere kerel die het wel ziet zitten met een wat oudere vrouw. Jij weet hoe je mij moet verwennen en laten genieten en tevens een beetje dominant is? Dan kunnen wij misschien een heerlijke e n zwoele tijd tegemoet gaan!
Misschien vind jij het ook wel doodeng. Hier staan en mensen die naar je kijken en je beoordelen en het niet in je gezicht zeggen of gewoon niets laten horen. En misschien wel een mening hebben die je niet weet. Ik heb zo mijn bedenkingen dat zeker. Maar ik hoop dat je ook bij me neer durft te leggen wat je denkt.
Ik hou van een goed verzorgde man, niet te behaard. Hygienisch en betrouwbaar. Liefst in het bezit van eigen vervoer. Ik hou het het liefst zo simpel mogelijk en jij ook.
Ik zou het leuk vinden om je te ontmoeten. Ik hou van een eenvoudige man die ruimdenkend is en open staat voor een serieuze relatie met mij. Wie kan me aan het lachen maken en kan altijd naar mij luisteren? Een lieve en liefhebbende man is waar ik naar op zoek ben.