Je bent op zoek naar een leuke vrouw en je vind het niet vervelend dat ik geen echte duidelijke werktijden heb. Je bent ondernemend en een zelfstandig type, het is natuurlijk niet de bedoeling dat ik je moeder ben als je begrijpt wat ik bedoel.
Weten dat ik niet het hele jaar elke dag bij je ben zolang ik het kan om de reizen te maken voor Cordaid en Unicef en daarmee voor mijn gevoel de wereld een stukje aangenamer kan maken blijf ik dat doen.
Je bent een echte heer en je bent ook hier om iets zinvols en echts te vinden. Als we eerst vrienden kunnen worden, zou dat het beste zijn, want ik ben echt serieus om iemand hier te vinden. Als je hier alleen bent om te spelen doe dan geen moeite en zoek een andere vrouw.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Poeliegenk, 55 jaar · Genk
Ik heb niet veel eisen, zolang de seks maar goed aanvoelt en wie weet zal het dan wel voor herhaling vatbaar kunnen zijn. Ik
Emmyys, 56 jaar · Leusden
Je weet het één en ander over seks, dan vertel me maar iets meer over jezelf. Doe iets waarvan je denkt dat het
Koetjesreep, 59 jaar · Haaksbergen
Je bent zorgzaam en attent en hebt een luisterend oor. Je hebt er genoeg van om steeds maar weer alleen op pas te moeten. Je bent
StoerWijfHaarlem, 57 jaar · Haarlem
Zoek een geile vent voor een middagje of avondje ongeremde seks. We ontvangen je sfeervol privé bij ons thuis en vinden
Forureyes, 59 jaar · Nederweert
Een leuke man, status en geld doen er niet toe. Ik geef meer om de persoon zelf dan de bijzaken erom heen. Verder iemand waarbij