Ook gek op jezelf en zeker van wat je wilt gaan doen. Dan kunnen we een heel stuk gaan overslaan. Ik wil graag eens weten wat je allemaal wil gaan doen. Want ik heb wel wat leuks in gedachten. Kun je mijn gedachten lezen?
Mijn ideale partner is (volgens een kwis) de Renaissance Man. Ik weet niet precies wat ze daar mee bedoelen maar het klinkt wel spannend. In ieder geval is het iemand die mij neemt zoals ik ben, mijn gevoel van humor begrijpt en me niet probeert te veranderen.
Als je op zoek bent naar een seksmaatje, dan ben ik er gewoon voor je. Laten we niet te veel tijd verspillen en laten we dit werkelijkheid maken. Laat me niet te lang wachten, en laat me weten wat we voor elkaar kunnen betekenen.
Misschien vind jij het ook wel doodeng. Hier staan en mensen die naar je kijken en je beoordelen en het niet in je gezicht zeggen of gewoon niets laten horen. En misschien wel een mening hebben die je niet weet. Ik heb zo mijn bedenkingen dat zeker. Maar ik hoop dat je ook bij me neer durft te leggen wat je denkt.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
GitareGurl, 56 jaar · Gent
Ik wil alleen dat je tijd voor me neemt, anders zal het niet voor ons werken. Wat zijn de dingen die je met me wilt doen? Laten
Hellevoetse60, 57 jaar · Hellevoetsluis
Een lieve leuke gezellige man die van humor houdt
Fleurhoek, 59 jaar · Attenhoven
Ja, dat vind ik wel moeilijk om te zeggen, ik laat een ander altijd in zijn waarde en heb geen hoge verwachtingen van iemand
HotelBezoekje, 58 jaar · Abcoude
Ik denk dat ik mannen aardig wat kan leren. ik ben slank en ik beschik over een mooie volle cup. Ik heb veel ervaring, maar ik
Asshleyy, 55 jaar · Deurze
Ik ben op zoek naar een man, vrolijk, romantisch, aanhankelijk en lief. Die graag zijn partner verwent. Ik hou van een romantische
Wynnterr, 55 jaar · Zeewolde
Mijn ideale man zou medelevend, trouw, ondersteunend en leuk moeten zijn. Hij zou van knuffelen moeten houden en zoent graag.